Poredak ABA Liga 2017./2018.
Klub | Bodovi | Pobjede | Porazi | Postignuti | Primljeni | Koš razlika |
Crvena zvezda mts | 41 | 19 | 3 | 1955 | 1679 | 276 |
Budućnost VOLI | 39 | 17 | 5 | 1863 | 1661 | 202 |
Cedevita | 39 | 17 | 5 | 1798 | 1645 | 153 |
Mornar | 36 | 14 | 8 | 1825 | 1790 | 35 |
Partizan NIS | 33 | 11 | 11 | 1936 | 1893 | 43 |
Zadar | 32 | 10 | 12 | 1846 | 1885 | -39 |
Petrol Olimpija | 32 | 10 | 12 | 1738 | 1793 | -55 |
FMP | 31 | 9 | 13 | 1756 | 1763 | -7 |
Mega Bemax | 30 | 8 | 14 | 1849 | 1858 | -9 |
Igokea | 29 | 7 | 15 | 1782 | 1876 | -94 |
Cibona | 29 | 7 | 15 | 1754 | 1890 | -136 |
MZT Skopje Aerodrom | 25 | 3 | 19 | 1659 | 2028 | -369 |
Raspored utakmica ABA Liga 2017./2018.
Utakmica | Rezultat | Vrijeme igranja |
Budućnost VOLI - KK Zadar | 87 - 85 | Subota 30. rujna 2017. 19:00h |
Cedevita - FMP | 74 - 67 | Petak 29. rujna 2017. 16:00h |
MZT Skopje Aerodrom - Partizan NIS | 92 - 89 | Petak 29. rujna 2017. 18:00h |
Crvena zvezda mts - Mornar | 88 - 77 | Nedjelja 01. listopada 2017. 19:00h |
Mega Bemax - Cibona | 95 - 88 | Nedjelja 01. listopada 2017. 17:00h |
Petrol Olimpija - Igokea | 95 - 93 | Ponedjeljak 02. listopada 2017. 19:00h |
Utakmica | Rezultat | Vrijeme igranja |
KK Zadar - Cedevita | 76 - 92 | Srijeda 04. listopada 2017. 17:00h |
FMP - MZT Skopje Aerodrom | 100 - 72 | Utorak 03. listopada 2017. 16:00h |
Mornar - Partizan NIS | 83 - 81 | Srijeda 04. listopada 2017. 15:00h |
Crvena zvezda mts - Mega Bemax | 90 - 80 | Srijeda 04. listopada 2017. 19:00h |
Cibona - Petrol Olimpija | 96 - 85 | Četvrtak 05. listopada 2017. 16:00h |
Igokea - Budućnost VOLI | 98 - 94 | Četvrtak 05. listopada 2017. 18:00h |
Utakmica | Rezultat | Vrijeme igranja |
MZT Skopje Aerodrom - KK Zadar | 80 - 85 | Ponedjeljak 09. listopada 2017. 16:00h |
Mega Bemax - Mornar | 91 - 70 | Subota 07. listopada 2017. 15:00h |
Partizan NIS - FMP | 87 - 84 | Subota 07. listopada 2017. 17:00h |
Petrol Olimpija - Crvena zvezda mts | 73 - 82 | Nedjelja 08. listopada 2017. 15:00h |
Budućnost VOLI - Cibona | 71 - 62 | Nedjelja 08. listopada 2017. 19:00h |
Cedevita - Igokea | 79 - 84 | Nedjelja 08. listopada 2017. 17:00h |
Utakmica | Rezultat | Vrijeme igranja |
KK Zadar - Partizan NIS | 97 - 104 | Subota 14. listopada 2017. 15:00h |
Cibona - Cedevita | 100 - 94 | Subota 14. listopada 2017. 19:00h |
Mornar - FMP | 73 - 81 | Subota 14. listopada 2017. 17:00h |
Mega Bemax - Petrol Olimpija | 77 - 86 | Nedjelja 15. listopada 2017. 15:00h |
Crvena zvezda mts - Budućnost VOLI | 75 - 79 | Nedjelja 15. listopada 2017. 17:00h |
Igokea - MZT Skopje Aerodrom | 99 - 108 | Ponedjeljak 16. listopada 2017. 19:00h |
Utakmica | Rezultat | Vrijeme igranja |
FMP - KK Zadar | 91 - 76 | Ponedjeljak 23. listopada 2017. 16:00h |
Budućnost VOLI - Mega Bemax | 84 - 64 | Subota 21. listopada 2017. 15:00h |
Partizan NIS - Igokea | 117 - 104 | Subota 21. listopada 2017. 19:00h |
Cedevita - Crvena zvezda mts | 79 - 74 | Nedjelja 22. listopada 2017. 15:00h |
Petrol Olimpija - Mornar | 64 - 67 | Subota 21. listopada 2017. 17:00h |
MZT Skopje Aerodrom - Cibona | 76 - 83 | Ponedjeljak 23. listopada 2017. 19:00h |
Utakmica | Rezultat | Vrijeme igranja |
Mornar - KK Zadar | 80 - 70 | Petak 27. listopada 2017. 18:00h |
Cibona - Partizan NIS | 74 - 90 | Petak 27. listopada 2017. 16:00h |
Mega Bemax - Cedevita | 77 - 81 | Subota 28. listopada 2017. 15:00h |
Igokea - FMP | 75 - 65 | Nedjelja 29. listopada 2017. 16:00h |
Petrol Olimpija - Budućnost VOLI | 79 - 88 | Nedjelja 29. listopada 2017. 18:00h |
Crvena zvezda mts - MZT Skopje Aerodrom | 112 - 73 | Ponedjeljak 30. listopada 2017. 17:00h |
Utakmica | Rezultat | Vrijeme igranja |
KK Zadar - Igokea | 82 - 76 | Petak 03. studenog 2017. 19:00h |
MZT Skopje Aerodrom - Mega Bemax | 76 - 92 | Nedjelja 05. studenog 2017. 18:00h |
FMP - Cibona | 99 - 79 | Subota 04. studenog 2017. 16:00h |
Cedevita - Petrol Olimpija | 84 - 60 | Subota 04. studenog 2017. 18:00h |
Budućnost VOLI - Mornar | 79 - 70 | Nedjelja 05. studenog 2017. 16:00h |
Partizan NIS - Crvena zvezda mts | 84 - 100 | Ponedjeljak 06. studenog 2017. 20:00h |
Utakmica | Rezultat | Vrijeme igranja |
Cibona - KK Zadar | 78 - 80 | Petak 10. studenog 2017. 19:00h |
Mornar - Igokea | 87 - 83 | Ponedjeljak 13. studenog 2017. 20:00h |
Mega Bemax - Partizan NIS | 89 - 102 | Subota 11. studenog 2017. 18:00h |
Petrol Olimpija - MZT Skopje Aerodrom | 94 - 85 | Nedjelja 12. studenog 2017. 20:00h |
Crvena zvezda mts - FMP | 84 - 77 | Nedjelja 12. studenog 2017. 16:00h |
Budućnost VOLI - Cedevita | 66 - 60 | Nedjelja 12. studenog 2017. 18:00h |
Utakmica | Rezultat | Vrijeme igranja |
KK Zadar - Crvena zvezda mts | 76 - 88 | Ponedjeljak 20. studenog 2017. 17:00h |
FMP - Mega Bemax | 96 - 88 | Petak 17. studenog 2017. 17:00h |
Partizan NIS - Petrol Olimpija | 77 - 78 | Subota 18. studenog 2017. 18:00h |
Cedevita - Mornar | 99 - 74 | Subota 18. studenog 2017. 20:00h |
Igokea - Cibona | 63 - 57 | Nedjelja 19. studenog 2017. 16:00h |
MZT Skopje Aerodrom - Budućnost VOLI | 71 - 93 | Nedjelja 19. studenog 2017. 18:00h |
Utakmica | Rezultat | Vrijeme igranja |
Mega Bemax - KK Zadar | 71 - 73 | Ponedjeljak 04. prosinca 2017. 17:00h |
Mornar - Cibona | 78 - 82 | Nedjelja 03. prosinca 2017. 18:00h |
Cedevita - MZT Skopje Aerodrom | 77 - 65 | Subota 02. prosinca 2017. 16:00h |
Budućnost VOLI - Partizan NIS | 86 - 79 | Subota 02. prosinca 2017. 18:00h |
Petrol Olimpija - FMP | 73 - 64 | Nedjelja 03. prosinca 2017. 16:00h |
Crvena zvezda mts - Igokea | 85 - 80 | Ponedjeljak 04. prosinca 2017. 20:00h |
Utakmica | Rezultat | Vrijeme igranja |
KK Zadar - Petrol Olimpija | 97 - 77 | Petak 08. prosinca 2017. 19:00h |
Igokea - Mega Bemax | 82 - 89 | Subota 09. prosinca 2017. 16:00h |
Partizan NIS - Cedevita | 82 - 92 | Subota 09. prosinca 2017. 18:00h |
FMP - Budućnost VOLI | 76 - 93 | Subota 09. prosinca 2017. 20:00h |
MZT Skopje Aerodrom - Mornar | 69 - 72 | Nedjelja 10. prosinca 2017. 16:00h |
Cibona - Crvena zvezda mts | 87 - 93 | Ponedjeljak 11. prosinca 2017. 17:00h |
Utakmica | Rezultat | Vrijeme igranja |
KK Zadar - Budućnost VOLI | 78 - 69 | Petak 15. prosinca 2017. 17:00h |
Mornar - Crvena zvezda mts | 74 - 82 | Nedjelja 17. prosinca 2017. 18:00h |
Cibona - Mega Bemax | 95 - 93 | Ponedjeljak 18. prosinca 2017. 17:00h |
Igokea - Petrol Olimpija | 86 - 78 | Petak 15. prosinca 2017. 19:00h |
FMP - Cedevita | 71 - 80 | Nedjelja 17. prosinca 2017. 16:00h |
Partizan NIS - MZT Skopje Aerodrom | 112 - 94 | Subota 16. prosinca 2017. 18:00h |
Utakmica | Rezultat | Vrijeme igranja |
Cedevita - KK Zadar | 102 - 101 | Subota 23. prosinca 2017. 18:00h |
Partizan NIS - Mornar | 93 - 98 | Subota 23. prosinca 2017. 16:00h |
MZT Skopje Aerodrom - FMP | 67 - 72 | Petak 22. prosinca 2017. 19:00h |
Budućnost VOLI - Igokea | 81 - 59 | Subota 23. prosinca 2017. 20:00h |
Petrol Olimpija - Cibona | 78 - 80 | Subota 23. prosinca 2017. 16:00h |
Mega Bemax - Crvena zvezda mts | 85 - 90 | Ponedjeljak 25. prosinca 2017. 17:00h |
Utakmica | Rezultat | Vrijeme igranja |
KK Zadar - MZT Skopje Aerodrom | 105 - 80 | Petak 29. prosinca 2017. 19:00h |
Mornar - Mega Bemax | 87 - 83 | Subota 30. prosinca 2017. 16:00h |
Crvena zvezda mts - Petrol Olimpija | 80 - 76 | Utorak 02. siječnja 2018. 18:00h |
Cibona - Budućnost VOLI | 87 - 93 | Subota 30. prosinca 2017. 20:00h |
Igokea - Cedevita | 61 - 69 | Subota 30. prosinca 2017. 16:00h |
FMP - Partizan NIS | 83 - 71 | Subota 30. prosinca 2017. 18:00h |
Utakmica | Rezultat | Vrijeme igranja |
Partizan NIS - KK Zadar | 95 - 87 | Četvrtak 04. siječnja 2018. 16:00h |
FMP - Mornar | 79 - 84 | Petak 05. siječnja 2018. 20:00h |
MZT Skopje Aerodrom - Igokea | 68 - 77 | Petak 05. siječnja 2018. 16:00h |
Cedevita - Cibona | 91 - 68 | Subota 06. siječnja 2018. 16:00h |
Budućnost VOLI - Crvena zvezda mts | 92 - 86 | Ponedjeljak 08. siječnja 2018. 16:00h |
Petrol Olimpija - Mega Bemax | 69 - 76 | Petak 05. siječnja 2018. 18:00h |
Utakmica | Rezultat | Vrijeme igranja |
KK Zadar - FMP | 83 - 77 | Ponedjeljak 15. siječnja 2018. 20:00h |
Mornar - Petrol Olimpija | 101 - 81 | Subota 13. siječnja 2018. 20:00h |
Mega Bemax - Budućnost VOLI | 83 - 94 | Subota 13. siječnja 2018. 18:00h |
Crvena zvezda mts - Cedevita | 82 - 66 | Nedjelja 14. siječnja 2018. 18:00h |
Cibona - MZT Skopje Aerodrom | 77 - 92 | Nedjelja 14. siječnja 2018. 14:00h |
Igokea - Partizan NIS | 67 - 74 | Nedjelja 14. siječnja 2018. 16:00h |
Utakmica | Rezultat | Vrijeme igranja |
KK Zadar - Mornar | 77 - 93 | Ponedjeljak 22. siječnja 2018. 20:00h |
FMP - Igokea | 95 - 73 | Petak 19. siječnja 2018. 19:00h |
Partizan NIS - Cibona | 80 - 69 | Subota 20. siječnja 2018. 18:00h |
MZT Skopje Aerodrom - Crvena zvezda mts | 58 - 92 | Ponedjeljak 22. siječnja 2018. 17:00h |
Cedevita - Mega Bemax | 75 - 73 | Subota 20. siječnja 2018. 16:00h |
Budućnost VOLI - Petrol Olimpija | 88 - 66 | Nedjelja 21. siječnja 2018. 18:00h |
Utakmica | Rezultat | Vrijeme igranja |
Igokea - KK Zadar | 94 - 92 | Ponedjeljak 29. siječnja 2018. 17:00h |
Mornar - Budućnost VOLI | 87 - 81 | Nedjelja 28. siječnja 2018. 12:00h |
Petrol Olimpija - Cedevita | 65 - 64 | Subota 27. siječnja 2018. 16:00h |
Mega Bemax - MZT Skopje Aerodrom | 106 - 77 | Utorak 30. siječnja 2018. 19:00h |
Crvena zvezda mts - Partizan NIS | 86 - 74 | Ponedjeljak 29. siječnja 2018. 20:00h |
Cibona - FMP | 84 - 85 | Nedjelja 28. siječnja 2018. 18:00h |
Utakmica | Rezultat | Vrijeme igranja |
KK Zadar - Cibona | 79 - 73 | Ponedjeljak 05. veljače 2018. 20:00h |
Igokea - Mornar | 79 - 93 | Nedjelja 04. veljače 2018. 16:00h |
FMP - Crvena zvezda mts | 77 - 100 | Ponedjeljak 05. veljače 2018. 17:00h |
Partizan NIS - Mega Bemax | 89 - 73 | Nedjelja 04. veljače 2018. 18:00h |
MZT Skopje Aerodrom - Petrol Olimpija | 55 - 96 | Subota 03. veljače 2018. 16:00h |
Cedevita - Budućnost VOLI | 76 - 71 | Subota 03. veljače 2018. 18:00h |
Utakmica | Rezultat | Vrijeme igranja |
Crvena zvezda mts - KK Zadar | 97 - 67 | Ponedjeljak 12. veljače 2018. 17:00h |
Mornar - Cedevita | 89 - 94 | Subota 10. veljače 2018. 16:00h |
Budućnost VOLI - MZT Skopje Aerodrom | 104 - 62 | Nedjelja 11. veljače 2018. 18:00h |
Petrol Olimpija - Partizan NIS | 89 - 87 | Subota 10. veljače 2018. 20:00h |
Mega Bemax - FMP | 74 - 72 | Subota 10. veljače 2018. 18:00h |
Cibona - Igokea | 87 - 86 | Nedjelja 11. veljače 2018. 16:00h |
Utakmica | Rezultat | Vrijeme igranja |
KK Zadar - Mega Bemax | 95 - 91 | Ponedjeljak 05. ožujka 2018. 20:00h |
Cibona - Mornar | 79 - 82 | Nedjelja 04. ožujka 2018. 20:00h |
Igokea - Crvena zvezda mts | 76 - 82 | Ponedjeljak 05. ožujka 2018. 17:00h |
FMP - Petrol Olimpija | 81 - 86 | Subota 03. ožujka 2018. 18:00h |
Partizan NIS - Budućnost VOLI | 94 - 83 | Nedjelja 04. ožujka 2018. 18:00h |
MZT Skopje Aerodrom - Cedevita | 64 - 85 | Subota 03. ožujka 2018. 16:00h |
Utakmica | Rezultat | Vrijeme igranja |
Petrol Olimpija - KK Zadar | 90 - 85 | Nedjelja 11. ožujka 2018. 20:00h |
Mornar - MZT Skopje Aerodrom | 106 - 75 | Nedjelja 11. ožujka 2018. 18:00h |
Cedevita - Partizan NIS | 85 - 75 | Subota 10. ožujka 2018. 18:00h |
Budućnost VOLI - FMP | 87 - 64 | Ponedjeljak 12. ožujka 2018. 20:00h |
Mega Bemax - Igokea | 99 - 87 | Nedjelja 11. ožujka 2018. 16:00h |
Crvena zvezda mts - Cibona | 107 - 69 | Ponedjeljak 12. ožujka 2018. 17:00h |