Poredak Premijer Liga 2018/19

Klub Bodovi Pobjede Porazi Postignuti Primljeni Koš razlika
             
Zadar 40 18 4 1895 1704 191
KK Cibona 39 17 5 2009 1675 334
KK Split 36 14 8 1840 1702 138
KK Cedevita 35 13 9 1805 1729 76
KK Vrijednosnice Osijek 34 12 10 1805 1858 -53
KK Gorica 33 11 11 1891 1795 96
KK Zabok 33 11 11 1740 1749 -9
KK Adria Oil Škrljevo 32 10 12 1801 1824 -23
KK Alkar 31 8 15 1804 2096 -292
GKK Šibenik 30 9 12 1752 1738 14
KK Hermes Analitica 29 7 15 1893 2091 -198
KK Bosco 24 2 20 1693 1967 -274
             

Raspored utakmica Premijer Liga 2018/19

Kolo 1.
Utakmica Rezultat Vrijeme igranja
     
KK Bosco - KK Zadar 88 - 101 Utorak 09. listopada 2018. 18:00h
KK Alkar - KK Zabok 84 - 82 Nedjelja 07. listopada 2018. 19:00h
KK Cedevita - KK Vrijednosnice Osijek 82 - 59 Nedjelja 07. listopada 2018. 12:00h
KK Adria Oil Škrljevo - KK Cibona 66 - 86 Subota 06. listopada 2018. 19:00h
KK Hermes Analitica - KK Split 71 - 90 Subota 06. listopada 2018. 18:00h
GKK Šibenik - KK Gorica 86 - 79 Subota 06. listopada 2018. 17:30h
     
Kolo 2.
Utakmica Rezultat Vrijeme igranja
     
KK Zabok - KK Zadar 91 - 88 Subota 13. listopada 2018. 17:30h
KK Vrijednosnice Osijek - KK Adria Oil Škrljevo 97 - 79 Subota 13. listopada 2018. 17:00h
KK Gorica - KK Bosco 98 - 68 Subota 13. listopada 2018. 18:00h
KK Alkar - KK Hermes Analitica 96 - 82 Subota 13. listopada 2018. 19:00h
KK Split - KK Cedevita 61 - 77 Nedjelja 14. listopada 2018. 17:30h
KK Cibona - GKK Šibenik 92 - 87 Ponedjeljak 15. listopada 2018. 20:00h
     
Kolo 3.
Utakmica Rezultat Vrijeme igranja
     
KK Zadar - KK Gorica 97 - 80 Četvrtak 18. listopada 2018. 17:00h
KK Cedevita - KK Alkar 103 - 75 Ponedjeljak 22. listopada 2018. 20:00h
GKK Šibenik - KK Vrijednosnice Osijek 65 - 72 Subota 20. listopada 2018. 19:00h
KK Hermes Analitica - KK Zabok 99 - 78 Subota 20. listopada 2018. 20:00h
KK Adria Oil Škrljevo - KK Split 74 - 89 Subota 20. listopada 2018. 19:00h
KK Bosco - KK Cibona 67 - 107 Utorak 23. listopada 2018. 20:00h
     
Kolo 4.
Utakmica Rezultat Vrijeme igranja
     
KK Cibona - KK Zadar 76 - 55 Ponedjeljak 29. listopada 2018. 20:00h
KK Alkar - KK Adria Oil Škrljevo 73 - 79 Nedjelja 28. listopada 2018. 19:00h
KK Hermes Analitica - KK Cedevita 93 - 103 Subota 27. listopada 2018. 18:00h
KK Vrijednosnice Osijek - KK Bosco 93 - 84 Subota 27. listopada 2018. 17:00h
KK Zabok - KK Gorica 73 - 61 Subota 27. listopada 2018. 19:00h
KK Split - GKK Šibenik 81 - 65 Subota 27. listopada 2018. 17:30h
     
Kolo 5.
Utakmica Rezultat Vrijeme igranja
     
KK Zadar - KK Vrijednosnice Osijek 90 - 69 Nedjelja 04. studenog 2018. 20:00h
KK Bosco - KK Split 77 - 79 Subota 03. studenog 2018. 18:00h
KK Cedevita - KK Zabok 80 - 77 Nedjelja 04. studenog 2018. 17:30h
GKK Šibenik - KK Alkar 88 - 79 Petak 02. studenog 2018. 18:00h
KK Gorica - KK Cibona 83 - 76 Petak 02. studenog 2018. 18:00h
KK Adria Oil Škrljevo - KK Hermes Analitica 79 - 84 Subota 03. studenog 2018. 19:00h
     
Kolo 6.
Utakmica Rezultat Vrijeme igranja
     
KK Split - KK Zadar 75 - 76 Ponedjeljak 12. studenog 2018. 20:00h
KK Alkar - KK Bosco 86 - 80 Subota 10. studenog 2018. 19:00h
KK Cedevita - KK Adria Oil Škrljevo 86 - 79 Nedjelja 11. studenog 2018. 12:00h
KK Hermes Analitica - GKK Šibenik 88 - 86 Nedjelja 11. studenog 2018. 16:00h
KK Vrijednosnice Osijek - KK Gorica 82 - 80 Subota 10. studenog 2018. 17:00h
KK Zabok - KK Cibona 73 - 74 Nedjelja 11. studenog 2018. 18:00h
     
Kolo 7.
Utakmica Rezultat Vrijeme igranja
     
KK Zadar - KK Alkar 99 - 71 Srijeda 14. studenog 2018. 19:00h
KK Bosco - KK Hermes Analitica 92 - 103 Subota 17. studenog 2018. 19:00h
KK Cibona - KK Vrijednosnice Osijek 89 - 71 Petak 16. studenog 2018. 18:00h
GKK Šibenik - KK Cedevita 96 - 88 Ponedjeljak 19. studenog 2018. 20:30h
KK Gorica - KK Split 97 - 87 Subota 17. studenog 2018. 18:00h
KK Adria Oil Škrljevo - KK Zabok 63 - 66 Petak 16. studenog 2018. 19:00h
     
Kolo 8.
Utakmica Rezultat Vrijeme igranja
     
KK Hermes Analitica - KK Zadar 95 - 79 Petak 23. studenog 2018. 18:00h
KK Alkar - KK Gorica 85 - 64 Subota 24. studenog 2018. 19:00h
KK Cedevita - KK Bosco 93 - 76 Subota 30. ožujka 2019. 18:00h
KK Split - KK Cibona 70 - 67 Utorak 04. prosinca 2018. 18:30h
KK Adria Oil Škrljevo - GKK Šibenik 83 - 78 Subota 24. studenog 2018. 19:00h
KK Zabok - KK Vrijednosnice Osijek 84 - 69 Petak 23. studenog 2018. 18:00h
     
Kolo 9.
Utakmica Rezultat Vrijeme igranja
     
KK Zadar - KK Cedevita 69 - 63 Četvrtak 06. prosinca 2018. 18:00h
KK Bosco - KK Adria Oil Škrljevo 88 - 93 Subota 08. prosinca 2018. 18:00h
KK Cibona - KK Alkar 100 - 55 Četvrtak 06. prosinca 2018. 18:00h
GKK Šibenik - KK Zabok 72 - 73 Subota 08. prosinca 2018. 19:00h
KK Gorica - KK Hermes Analitica 98 - 99 Subota 08. prosinca 2018. 18:00h
KK Vrijednosnice Osijek - KK Split 75 - 78 Nedjelja 09. prosinca 2018. 17:30h
     
Kolo 10.
Utakmica Rezultat Vrijeme igranja
     
KK Adria Oil Škrljevo - KK Zadar 87 - 88 Subota 15. prosinca 2018. 19:00h
KK Alkar - KK Vrijednosnice Osijek 82 - 78 Subota 15. prosinca 2018. 19:00h
KK Cedevita - KK Gorica 71 - 66 Ponedjeljak 17. prosinca 2018. 16:00h
GKK Šibenik - KK Bosco 81 - 68 Subota 15. prosinca 2018. 19:00h
KK Hermes Analitica - KK Cibona 90 - 102 Četvrtak 13. prosinca 2018. 18:00h
KK Zabok - KK Split 86 - 91 Subota 15. prosinca 2018. 17:30h
     
Kolo 11.
Utakmica Rezultat Vrijeme igranja
     
KK Zadar - GKK Šibenik 94 - 72 Utorak 18. prosinca 2018. 19:00h
KK Bosco - KK Zabok 81 - 94 Subota 22. prosinca 2018. 18:00h
KK Cibona - KK Cedevita 94 - 73 Četvrtak 20. prosinca 2018. 20:00h
KK Gorica - KK Adria Oil Škrljevo 91 - 82 Subota 22. prosinca 2018. 18:00h
KK Vrijednosnice Osijek - KK Hermes Analitica 79 - 77 Subota 22. prosinca 2018. 19:00h
KK Split - KK Alkar 97 - 49 Subota 22. prosinca 2018. 19:00h
     
Kolo 12.
Utakmica Rezultat Vrijeme igranja
     
KK Zadar - KK Bosco 88 - 79 Srijeda 16. siječnja 2019. 19:00h
KK Cibona - KK Adria Oil Škrljevo 101 - 92 Četvrtak 17. siječnja 2019. 18:00h
KK Gorica - GKK Šibenik 86 - 87 Subota 19. siječnja 2019. 18:00h
KK Vrijednosnice Osijek - KK Cedevita 83 - 78 Petak 18. siječnja 2019. 18:00h
KK Split - KK Hermes Analitica 86 - 76 Nedjelja 20. siječnja 2019. 17:30h
KK Zabok - KK Alkar 97 - 77 Subota 19. siječnja 2019. 19:00h
     
Kolo 13.
Utakmica Rezultat Vrijeme igranja
     
KK Zadar - KK Zabok 90 - 66 Četvrtak 24. siječnja 2019. 19:00h
KK Bosco - KK Gorica 73 - 96 Subota 26. siječnja 2019. 18:00h
KK Cedevita - KK Split 79 - 78 Nedjelja 27. siječnja 2019. 17:30h
GKK Šibenik - KK Cibona 72 - 86 Subota 26. siječnja 2019. 19:00h
KK Hermes Analitica - KK Alkar 92 - 86 Subota 26. siječnja 2019. 17:00h
KK Adria Oil Škrljevo - KK Vrijednosnice Osijek 79 - 66 Petak 25. siječnja 2019. 18:00h
     
Kolo 14.
Utakmica Rezultat Vrijeme igranja
     
KK Gorica - KK Zadar 77 - 85 Petak 01. veljače 2019. 19:00h
KK Alkar - KK Cedevita 79 - 96 Subota 02. veljače 2019. 19:00h
KK Cibona - KK Bosco 94 - 64 Utorak 05. veljače 2019. 17:30h
KK Vrijednosnice Osijek - GKK Šibenik 104 - 95 Ponedjeljak 04. veljače 2019. 20:00h
KK Split - KK Adria Oil Škrljevo 87 - 77 Nedjelja 03. veljače 2019. 18:00h
KK Zabok - KK Hermes Analitica 96 - 84 Subota 02. veljače 2019. 19:00h
     
Kolo 15.
Utakmica Rezultat Vrijeme igranja
     
KK Zadar - KK Cibona 79 - 76 Četvrtak 28. veljače 2019. 20:00h
KK Bosco - KK Vrijednosnice Osijek 66 - 71 Subota 02. ožujka 2019. 18:00h
KK Cedevita - KK Hermes Analitica 83 - 79 Nedjelja 03. ožujka 2019. 12:00h
GKK Šibenik - KK Split 83 - 76 Subota 02. ožujka 2019. 17:30h
KK Gorica - KK Zabok 82 - 69 Subota 02. ožujka 2019. 18:00h
KK Adria Oil Škrljevo - KK Alkar 93 - 62 Subota 02. ožujka 2019. 19:00h
     
Kolo 16.
Utakmica Rezultat Vrijeme igranja
     
KK Vrijednosnice Osijek - KK Zadar 88 - 69 Nedjelja 10. ožujka 2019. 18:00h
KK Alkar - GKK Šibenik 91 - 86 Subota 09. ožujka 2019. 17:30h
KK Cibona - KK Gorica 77 - 83 Ponedjeljak 11. ožujka 2019. 18:00h
KK Hermes Analitica - KK Adria Oil Škrljevo 96 - 99 Nedjelja 10. ožujka 2019. 12:00h
KK Split - KK Bosco 94 - 70 Subota 09. ožujka 2019. 19:00h
KK Zabok - KK Cedevita 74 - 72 Petak 08. ožujka 2019. 18:00h
     
Kolo 17.
Utakmica Rezultat Vrijeme igranja
     
KK Zadar - KK Split 91 - 88 Petak 15. ožujka 2019. 20:00h
KK Bosco - KK Alkar 78 - 87 Subota 16. ožujka 2019. 18:00h
KK Cibona - KK Zabok 88 - 68 Petak 15. ožujka 2019. 17:00h
GKK Šibenik - KK Hermes Analitica 115 - 62 Subota 16. ožujka 2019. 19:00h
KK Gorica - KK Vrijednosnice Osijek 117 - 76 Subota 16. ožujka 2019. 18:00h
KK Adria Oil Škrljevo - KK Cedevita 79 - 61 Nedjelja 17. ožujka 2019. 17:00h
     
Kolo 18.
Utakmica Rezultat Vrijeme igranja
     
KK Alkar - KK Zadar 62 - 103 Subota 23. ožujka 2019. 19:00h
KK Cedevita - GKK Šibenik 100 - 103 Petak 22. ožujka 2019. 19:00h
KK Hermes Analitica - KK Bosco 76 - 82 Nedjelja 24. ožujka 2019. 14:30h
KK Vrijednosnice Osijek - KK Cibona 78 - 108 Ponedjeljak 25. ožujka 2019. 19:00h
KK Split - KK Gorica 79 - 86 Nedjelja 24. ožujka 2019. 18:00h
KK Zabok - KK Adria Oil Škrljevo 78 - 81 Nedjelja 24. ožujka 2019. 17:00h
     
Kolo 19.
Utakmica Rezultat Vrijeme igranja
     
KK Zadar - KK Hermes Analitica 118 - 83 Petak 29. ožujka 2019. 19:00h
KK Bosco - KK Cedevita 73 - 53 Petak 23. studenog 2018. 18:00h
KK Cibona - KK Split 99 - 84 Nedjelja 31. ožujka 2019. 17:00h
GKK Šibenik - KK Adria Oil Škrljevo 100 - 84 Subota 30. ožujka 2019. 17:00h
KK Gorica - KK Alkar 104 - 79 Subota 30. ožujka 2019. 18:00h
KK Vrijednosnice Osijek - KK Zabok 87 - 75 Nedjelja 31. ožujka 2019. 18:00h
     
Kolo 20.
Utakmica Rezultat Vrijeme igranja
     
KK Cedevita - KK Zadar 73 - 77 Četvrtak 04. travnja 2019. 20:00h
KK Alkar - KK Cibona 89 - 101 Subota 06. travnja 2019. 19:00h
KK Hermes Analitica - KK Gorica 90 - 109 Subota 06. travnja 2019. 18:00h
KK Split - KK Vrijednosnice Osijek 93 - 84 Subota 06. travnja 2019. 19:00h
KK Adria Oil Škrljevo - KK Bosco 96 - 82 Nedjelja 07. travnja 2019. 18:00h
KK Zabok - GKK Šibenik 79 - 65 Subota 06. travnja 2019. 19:00h
     
Kolo 21.
Utakmica Rezultat Vrijeme igranja
     
KK Zadar - KK Adria Oil Škrljevo 86 - 75 Subota 13. travnja 2019. 19:00h
KK Bosco - KK Alkar 78 - 87 Subota 16. ožujka 2019. 18:00h
KK Cibona - KK Hermes Analitica 132 - 77 Subota 13. travnja 2019. 18:00h
KK Gorica - KK Cedevita 75 - 92 Subota 13. travnja 2019. 18:00h
KK Vrijednosnice Osijek - KK Alkar 121 - 91 Nedjelja 14. travnja 2019. 17:00h
KK Split - KK Zabok 82 - 64 Subota 13. travnja 2019. 19:00h
     
Kolo 22.
Utakmica Rezultat Vrijeme igranja
     
GKK Šibenik - KK Zadar 70 - 73 Subota 20. travnja 2019. 18:00h
KK Alkar - KK Split 79 - 95 Subota 20. travnja 2019. 18:00h
KK Cedevita - KK Cibona 99 - 84 Subota 20. travnja 2019. 18:00h
KK Hermes Analitica - KK Vrijednosnice Osijek 97 - 103 Subota 20. travnja 2019. 18:00h
KK Adria Oil Škrljevo - KK Gorica 82 - 79 Subota 20. travnja 2019. 18:00h
KK Zabok - KK Bosco 97 - 79 Subota 20. travnja 2019. 18:00h
     

Sponzori