Poredak Premijer Liga 2018/19

Klub Bodovi Pobjede Porazi Postignuti Primljeni Koš razlika
             
Zadar 5 2 1 286 259 27
KK Split 5 2 1 240 222 18
KK Vrijednosnice Osijek 5 2 1 228 226 2
KK Cedevita 4 2 0 159 120 39
KK Cibona 4 2 0 178 153 25
KK Alkar 4 2 0 180 164 16
KK Gorica 4 1 2 257 251 6
GKK Šibenik 4 1 2 238 243 -5
KK Hermes Analitica 4 1 2 252 264 -12
KK Zabok 4 1 2 251 271 -20
KK Adria Oil Škrljevo 3 0 3 219 272 -53
KK Bosco 2 0 2 156 199 -43
             

Raspored utakmica Premijer Liga 2018/19

Kolo 1.
Utakmica Rezultat Vrijeme igranja
     
KK Bosco - KK Zadar 88 - 101 Utorak 09. listopada 2018. 18:00h
KK Alkar - KK Zabok 84 - 82 Nedjelja 07. listopada 2018. 19:00h
KK Cedevita - KK Vrijednosnice Osijek 82 - 59 Nedjelja 07. listopada 2018. 12:00h
KK Adria Oil Škrljevo - KK Cibona 66 - 86 Subota 06. listopada 2018. 19:00h
KK Hermes Analitica - KK Split 71 - 90 Subota 06. listopada 2018. 18:00h
GKK Šibenik - KK Gorica 86 - 79 Subota 06. listopada 2018. 17:30h
     
Kolo 2.
Utakmica Rezultat Vrijeme igranja
     
KK Zabok - KK Zadar 91 - 88 Subota 13. listopada 2018. 17:30h
KK Vrijednosnice Osijek - KK Adria Oil Škrljevo 97 - 79 Subota 13. listopada 2018. 17:00h
KK Gorica - KK Bosco 98 - 68 Subota 13. listopada 2018. 18:00h
KK Alkar - KK Hermes Analitica 96 - 82 Subota 13. listopada 2018. 19:00h
KK Split - KK Cedevita 61 - 77 Nedjelja 14. listopada 2018. 17:30h
KK Cibona - GKK Šibenik 92 - 87 Ponedjeljak 15. listopada 2018. 20:00h
     
Kolo 3.
Utakmica Rezultat Vrijeme igranja
     
KK Zadar - KK Gorica 97 - 80 Četvrtak 18. listopada 2018. 17:00h
KK Cedevita - KK Alkar Ponedjeljak 22. listopada 2018. 20:00h
GKK Šibenik - KK Vrijednosnice Osijek 65 - 72 Subota 20. listopada 2018. 19:00h
KK Hermes Analitica - KK Zabok 99 - 78 Subota 20. listopada 2018. 20:00h
KK Adria Oil Škrljevo - KK Split 74 - 89 Subota 20. listopada 2018. 19:00h
KK Bosco - KK Cibona Utorak 23. listopada 2018. 20:00h
     
Kolo 4.
Utakmica Rezultat Vrijeme igranja
     
KK Cibona - KK Zadar Ponedjeljak 29. listopada 2018. 20:00h
KK Alkar - KK Adria Oil Škrljevo Nedjelja 28. listopada 2018. 19:00h
KK Hermes Analitica - KK Cedevita Subota 27. listopada 2018. 18:00h
KK Vrijednosnice Osijek - KK Bosco Subota 27. listopada 2018. 17:00h
KK Zabok - KK Gorica Subota 27. listopada 2018. 19:00h
KK Split - GKK Šibenik Subota 27. listopada 2018. 17:30h
     
Kolo 5.
Utakmica Rezultat Vrijeme igranja
     
KK Zadar - KK Vrijednosnice Osijek Petak 02. studenog 2018. 18:00h
KK Bosco - KK Split Petak 02. studenog 2018. 18:00h
KK Cedevita - KK Zabok Petak 02. studenog 2018. 18:00h
GKK Šibenik - KK Alkar Petak 02. studenog 2018. 18:00h
KK Gorica - KK Cibona Petak 02. studenog 2018. 18:00h
KK Adria Oil Škrljevo - KK Hermes Analitica Petak 02. studenog 2018. 18:00h
     
Kolo 6.
Utakmica Rezultat Vrijeme igranja
     
KK Split - KK Zadar Petak 09. studenog 2018. 18:00h
KK Alkar - KK Bosco Petak 09. studenog 2018. 18:00h
KK Cedevita - KK Adria Oil Škrljevo Petak 09. studenog 2018. 18:00h
KK Hermes Analitica - GKK Šibenik Petak 09. studenog 2018. 18:00h
KK Vrijednosnice Osijek - KK Gorica Petak 09. studenog 2018. 18:00h
KK Zabok - KK Cibona Petak 09. studenog 2018. 18:00h
     
Kolo 7.
Utakmica Rezultat Vrijeme igranja
     
KK Zadar - KK Alkar Petak 16. studenog 2018. 18:00h
KK Bosco - KK Hermes Analitica Petak 16. studenog 2018. 18:00h
KK Cibona - KK Vrijednosnice Osijek Petak 16. studenog 2018. 18:00h
GKK Šibenik - KK Cedevita Petak 16. studenog 2018. 18:00h
KK Gorica - KK Split Petak 16. studenog 2018. 18:00h
KK Adria Oil Škrljevo - KK Zabok Petak 16. studenog 2018. 18:00h
     
Kolo 8.
Utakmica Rezultat Vrijeme igranja
     
KK Hermes Analitica - KK Zadar Petak 23. studenog 2018. 18:00h
KK Alkar - KK Gorica Petak 23. studenog 2018. 18:00h
KK Cedevita - KK Bosco Petak 23. studenog 2018. 18:00h
KK Split - KK Cibona Petak 23. studenog 2018. 18:00h
KK Adria Oil Škrljevo - GKK Šibenik Petak 23. studenog 2018. 18:00h
KK Zabok - KK Vrijednosnice Osijek Petak 23. studenog 2018. 18:00h
     
Kolo 9.
Utakmica Rezultat Vrijeme igranja
     
KK Zadar - KK Cedevita Petak 07. prosinca 2018. 18:00h
KK Bosco - KK Adria Oil Škrljevo Petak 07. prosinca 2018. 18:00h
KK Cibona - KK Alkar Petak 07. prosinca 2018. 18:00h
GKK Šibenik - KK Zabok Petak 07. prosinca 2018. 18:00h
KK Gorica - KK Hermes Analitica Petak 07. prosinca 2018. 18:00h
KK Vrijednosnice Osijek - KK Split Petak 07. prosinca 2018. 18:00h
     
Kolo 10.
Utakmica Rezultat Vrijeme igranja
     
KK Adria Oil Škrljevo - KK Zadar Petak 14. prosinca 2018. 18:00h
KK Alkar - KK Vrijednosnice Osijek Petak 14. prosinca 2018. 18:00h
KK Cedevita - KK Gorica Petak 14. prosinca 2018. 18:00h
GKK Šibenik - KK Bosco Petak 14. prosinca 2018. 18:00h
KK Hermes Analitica - KK Cibona Petak 14. prosinca 2018. 18:00h
KK Zabok - KK Split Petak 14. prosinca 2018. 18:00h
     
Kolo 11.
Utakmica Rezultat Vrijeme igranja
     
KK Zadar - GKK Šibenik Petak 21. prosinca 2018. 18:00h
KK Bosco - KK Zabok Petak 21. prosinca 2018. 18:00h
KK Cibona - KK Cedevita Petak 21. prosinca 2018. 18:00h
KK Gorica - KK Adria Oil Škrljevo Petak 21. prosinca 2018. 18:00h
KK Vrijednosnice Osijek - KK Hermes Analitica Petak 21. prosinca 2018. 18:00h
KK Split - KK Alkar Petak 21. prosinca 2018. 18:00h
     
Kolo 12.
Utakmica Rezultat Vrijeme igranja
     
KK Zadar - KK Bosco Petak 18. siječnja 2019. 18:00h
KK Cibona - KK Adria Oil Škrljevo Petak 18. siječnja 2019. 18:00h
KK Gorica - GKK Šibenik Petak 18. siječnja 2019. 18:00h
KK Vrijednosnice Osijek - KK Cedevita Petak 18. siječnja 2019. 18:00h
KK Split - KK Hermes Analitica Petak 18. siječnja 2019. 18:00h
KK Zabok - KK Alkar Petak 18. siječnja 2019. 18:00h
     
Kolo 13.
Utakmica Rezultat Vrijeme igranja
     
KK Zadar - KK Zabok Petak 25. siječnja 2019. 18:00h
KK Bosco - KK Gorica Petak 25. siječnja 2019. 18:00h
KK Cedevita - KK Split Petak 25. siječnja 2019. 18:00h
GKK Šibenik - KK Cibona Petak 25. siječnja 2019. 18:00h
KK Hermes Analitica - KK Alkar Petak 25. siječnja 2019. 18:00h
KK Adria Oil Škrljevo - KK Vrijednosnice Osijek Petak 25. siječnja 2019. 18:00h
     
Kolo 14.
Utakmica Rezultat Vrijeme igranja
     
KK Gorica - KK Zadar Petak 01. veljače 2019. 18:00h
KK Alkar - KK Cedevita Petak 01. veljače 2019. 18:00h
KK Cibona - KK Bosco Petak 01. veljače 2019. 18:00h
KK Vrijednosnice Osijek - GKK Šibenik Petak 01. veljače 2019. 18:00h
KK Split - KK Adria Oil Škrljevo Petak 01. veljače 2019. 18:00h
KK Zabok - KK Hermes Analitica Petak 01. veljače 2019. 18:00h
     
Kolo 15.
Utakmica Rezultat Vrijeme igranja
     
KK Zadar - KK Cibona Petak 01. ožujka 2019. 18:00h
KK Bosco - KK Vrijednosnice Osijek Petak 01. ožujka 2019. 18:00h
KK Cedevita - KK Hermes Analitica Petak 01. ožujka 2019. 18:00h
GKK Šibenik - KK Split Petak 01. ožujka 2019. 18:00h
KK Gorica - KK Zabok Petak 01. ožujka 2019. 18:00h
KK Adria Oil Škrljevo - KK Alkar Petak 01. ožujka 2019. 18:00h
     
Kolo 16.
Utakmica Rezultat Vrijeme igranja
     
KK Vrijednosnice Osijek - KK Zadar Petak 08. ožujka 2019. 18:00h
KK Alkar - GKK Šibenik Petak 08. ožujka 2019. 18:00h
KK Cibona - KK Gorica Petak 08. ožujka 2019. 18:00h
KK Hermes Analitica - KK Adria Oil Škrljevo Petak 08. ožujka 2019. 18:00h
KK Split - KK Bosco Petak 08. ožujka 2019. 18:00h
KK Zabok - KK Cedevita Petak 08. ožujka 2019. 18:00h
     
Kolo 17.
Utakmica Rezultat Vrijeme igranja
     
KK Zadar - KK Split Petak 15. ožujka 2019. 18:00h
KK Bosco - KK Alkar Petak 15. ožujka 2019. 18:00h
KK Cibona - KK Zabok Petak 15. ožujka 2019. 18:00h
GKK Šibenik - KK Hermes Analitica Petak 15. ožujka 2019. 18:00h
KK Gorica - KK Vrijednosnice Osijek Petak 15. ožujka 2019. 18:00h
KK Adria Oil Škrljevo - KK Cedevita Petak 15. ožujka 2019. 18:00h
     
Kolo 18.
Utakmica Rezultat Vrijeme igranja
     
KK Alkar - KK Zadar Petak 22. ožujka 2019. 18:00h
KK Cedevita - GKK Šibenik Petak 22. ožujka 2019. 18:00h
KK Hermes Analitica - KK Bosco Petak 22. ožujka 2019. 18:00h
KK Vrijednosnice Osijek - KK Cibona Petak 22. ožujka 2019. 18:00h
KK Split - KK Gorica Petak 22. ožujka 2019. 18:00h
KK Zabok - KK Adria Oil Škrljevo Petak 22. ožujka 2019. 18:00h
     
Kolo 19.
Utakmica Rezultat Vrijeme igranja
     
KK Zadar - KK Hermes Analitica Petak 29. ožujka 2019. 18:00h
KK Bosco - KK Cedevita Petak 29. ožujka 2019. 18:00h
KK Cibona - KK Split Petak 29. ožujka 2019. 18:00h
GKK Šibenik - KK Adria Oil Škrljevo Petak 29. ožujka 2019. 18:00h
KK Gorica - KK Alkar Petak 29. ožujka 2019. 18:00h
KK Vrijednosnice Osijek - KK Zabok Petak 29. ožujka 2019. 18:00h
     
Kolo 20.
Utakmica Rezultat Vrijeme igranja
     
KK Cedevita - KK Zadar Petak 05. travnja 2019. 18:00h
KK Alkar - KK Cibona Petak 05. travnja 2019. 18:00h
KK Hermes Analitica - KK Gorica Petak 05. travnja 2019. 18:00h
KK Split - KK Vrijednosnice Osijek Petak 05. travnja 2019. 18:00h
KK Adria Oil Škrljevo - KK Bosco Petak 05. travnja 2019. 18:00h
KK Zabok - GKK Šibenik Petak 05. travnja 2019. 18:00h
     
Kolo 21.
Utakmica Rezultat Vrijeme igranja
     
KK Zadar - KK Adria Oil Škrljevo Petak 12. travnja 2019. 18:00h
KK Bosco - KK Alkar Petak 12. travnja 2019. 18:00h
KK Cibona - KK Hermes Analitica Petak 12. travnja 2019. 18:00h
KK Gorica - KK Cedevita Petak 12. travnja 2019. 18:00h
KK Vrijednosnice Osijek - KK Alkar Petak 12. travnja 2019. 18:00h
KK Split - KK Zabok Petak 12. travnja 2019. 18:00h
     
Kolo 22.
Utakmica Rezultat Vrijeme igranja
     
GKK Šibenik - KK Zadar Petak 19. travnja 2019. 18:00h
KK Alkar - KK Split Petak 19. travnja 2019. 18:00h
KK Cedevita - KK Cibona Petak 19. travnja 2019. 18:00h
KK Hermes Analitica - KK Vrijednosnice Osijek Petak 19. travnja 2019. 18:00h
KK Adria Oil Škrljevo - KK Gorica Petak 19. travnja 2019. 18:00h
KK Zabok - KK Bosco Petak 19. travnja 2019. 18:00h
     

Sponzori