Kolo 1.
Utakmica |
Rezultat |
Vrijeme igranja |
|
|
|
KK FMP - KK Zadar
|
99 - 86 |
Ponedjeljak 01. listopada 2018. 16:00h
|
KK Budućnost VOLI - KK Krka |
86 - 64 |
Ponedjeljak 01. listopada 2018. 19:00h
|
KK Crvena zvezda mts - KK Cibona |
78 - 68 |
Petak 28. rujna 2018. 18:00h
|
KK Igokea - KK Mega Bemax |
79 - 80 |
Nedjelja 30. rujna 2018. 15:00h
|
KK Cedevita - KK Partizan NIS |
84 - 87 |
Subota 29. rujna 2018. 18:00h
|
KK Petrol Olimpija - KK Mornar |
87 - 66 |
Petak 28. rujna 2018. 16:00h
|
|
|
|
Kolo 2.
Kolo 3.
Utakmica |
Rezultat |
Vrijeme igranja |
|
|
|
KK Petrol Olimpija - KK Zadar
|
91 - 81 |
Nedjelja 14. listopada 2018. 19:00h
|
KK Crvena zvezda mts - KK Krka |
80 - 66 |
Subota 13. listopada 2018. 15:00h
|
KK Igokea - KK Budućnost VOLI |
78 - 85 |
Nedjelja 14. listopada 2018. 17:00h
|
KK FMP - KK Cibona |
93 - 88 |
Subota 13. listopada 2018. 17:00h
|
KK Cedevita - KK Mega Bemax |
86 - 95 |
Subota 13. listopada 2018. 19:00h
|
KK Mornar - KK Partizan NIS |
97 - 94 |
Nedjelja 14. listopada 2018. 15:00h
|
|
|
|
Kolo 4.
Utakmica |
Rezultat |
Vrijeme igranja |
|
|
|
KK Zadar - KK Mornar
|
83 - 93 |
Nedjelja 21. listopada 2018. 15:00h
|
KK Krka - KK Partizan NIS |
80 - 76 |
Subota 20. listopada 2018. 15:00h
|
KK Mega Bemax - KK Petrol Olimpija |
81 - 77 |
Petak 19. listopada 2018. 15:00h
|
KK Cibona - KK Cedevita |
78 - 75 |
Nedjelja 21. listopada 2018. 17:00h
|
KK Budućnost VOLI - KK FMP |
79 - 59 |
Ponedjeljak 22. listopada 2018. 16:00h
|
KK Crvena zvezda mts - KK Igokea |
96 - 75 |
Subota 20. listopada 2018. 19:00h
|
|
|
|
Kolo 5.
Utakmica |
Rezultat |
Vrijeme igranja |
|
|
|
KK Partizan NIS - KK Zadar
|
85 - 95 |
Petak 26. listopada 2018. 19:00h
|
KK Igokea - KK Krka |
91 - 73 |
Petak 26. listopada 2018. 16:30h
|
KK FMP - KK Crvena zvezda mts |
72 - 81 |
Subota 27. listopada 2018. 16:30h
|
KK Cedevita - KK Budućnost VOLI |
63 - 58 |
Nedjelja 28. listopada 2018. 18:00h
|
KK Petrol Olimpija - KK Cibona |
78 - 80 |
Subota 27. listopada 2018. 15:00h
|
KK Mornar - KK Mega Bemax |
80 - 84 |
Nedjelja 28. listopada 2018. 20:00h
|
|
|
|
Kolo 6.
Utakmica |
Rezultat |
Vrijeme igranja |
|
|
|
KK Krka - KK Zadar
|
77 - 78 |
Subota 03. studenog 2018. 18:00h
|
KK Mega Bemax - KK Partizan NIS |
74 - 81 |
Subota 03. studenog 2018. 16:00h
|
KK Cibona - KK Mornar |
84 - 73 |
Nedjelja 04. studenog 2018. 16:00h
|
KK Budućnost VOLI - KK Petrol Olimpija |
85 - 69 |
Ponedjeljak 05. studenog 2018. 20:00h
|
KK Crvena zvezda mts - KK Cedevita |
94 - 79 |
Subota 03. studenog 2018. 20:00h
|
KK Igokea - KK FMP |
74 - 85 |
Petak 02. studenog 2018. 19:00h
|
|
|
|
Kolo 7.
Kolo 8.
Utakmica |
Rezultat |
Vrijeme igranja |
|
|
|
KK Cibona - KK Zadar
|
66 - 97 |
Ponedjeljak 19. studenog 2018. 17:00h
|
KK Krka - KK Mega Bemax |
82 - 69 |
Nedjelja 18. studenog 2018. 16:00h
|
KK Budućnost VOLI - KK Partizan NIS |
75 - 71 |
Nedjelja 18. studenog 2018. 18:00h
|
KK Crvena zvezda mts - KK Mornar |
104 - 71 |
Subota 17. studenog 2018. 18:00h
|
KK Igokea - KK Petrol Olimpija |
115 - 105 |
Petak 16. studenog 2018. 19:00h
|
KK FMP - KK Cedevita |
81 - 95 |
Subota 17. studenog 2018. 16:00h
|
|
|
|
Kolo 9.
Utakmica |
Rezultat |
Vrijeme igranja |
|
|
|
KK Zadar - KK Budućnost VOLI
|
69 - 89 |
Ponedjeljak 26. studenog 2018. 17:00h
|
KK Cedevita - KK Krka |
104 - 75 |
Nedjelja 25. studenog 2018. 18:00h
|
KK Petrol Olimpija - KK FMP |
88 - 86 |
Subota 24. studenog 2018. 18:00h
|
KK Mornar - KK Igokea |
97 - 103 |
Ponedjeljak 26. studenog 2018. 20:00h
|
KK Partizan NIS - KK Crvena zvezda mts |
71 - 77 |
Subota 24. studenog 2018. 16:00h
|
KK Mega Bemax - KK Cibona |
82 - 80 |
Subota 24. studenog 2018. 20:00h
|
|
|
|
Kolo 10.
Utakmica |
Rezultat |
Vrijeme igranja |
|
|
|
KK Crvena zvezda mts - KK Zadar
|
97 - 70 |
Nedjelja 09. prosinca 2018. 18:00h
|
KK Krka - KK Cibona |
90 - 100 |
Ponedjeljak 10. prosinca 2018. 17:00h
|
KK Budućnost VOLI - KK Mega Bemax |
91 - 85 |
Ponedjeljak 10. prosinca 2018. 20:00h
|
KK Igokea - KK Partizan NIS |
84 - 97 |
Subota 08. prosinca 2018. 16:00h
|
KK FMP - KK Mornar |
82 - 84 |
Subota 08. prosinca 2018. 20:00h
|
KK Cedevita - KK Petrol Olimpija |
95 - 82 |
Petak 07. prosinca 2018. 19:00h
|
|
|
|
Kolo 11.
Kolo 12.
Utakmica |
Rezultat |
Vrijeme igranja |
|
|
|
KK Zadar - KK FMP
|
79 - 85 |
Petak 21. prosinca 2018. 19:00h
|
KK Krka - KK Budućnost VOLI |
69 - 64 |
Ponedjeljak 24. prosinca 2018. 17:00h
|
KK Cibona - KK Crvena zvezda mts |
54 - 76 |
Subota 22. prosinca 2018. 16:00h
|
KK Mega Bemax - KK Igokea |
93 - 88 |
Subota 22. prosinca 2018. 20:00h
|
KK Partizan NIS - KK Cedevita |
71 - 76 |
Subota 22. prosinca 2018. 18:00h
|
KK Mornar - KK Petrol Olimpija |
80 - 75 |
Nedjelja 23. prosinca 2018. 16:00h
|
|
|
|
Kolo 13.
Kolo 14.
Utakmica |
Rezultat |
Vrijeme igranja |
|
|
|
KK Zadar - KK Petrol Olimpija
|
84 - 80 |
Petak 04. siječnja 2019. 19:00h
|
KK Krka - KK Crvena zvezda mts |
66 - 96 |
Petak 04. siječnja 2019. 17:00h
|
KK Budućnost VOLI - KK Igokea |
96 - 70 |
Nedjelja 06. siječnja 2019. 16:00h
|
KK Cibona - KK FMP |
90 - 71 |
Petak 04. siječnja 2019. 17:00h
|
KK Mega Bemax - KK Cedevita |
101 - 107 |
Subota 05. siječnja 2019. 20:00h
|
KK Partizan NIS - KK Mornar |
75 - 73 |
Subota 05. siječnja 2019. 18:00h
|
|
|
|
Kolo 15.
Utakmica |
Rezultat |
Vrijeme igranja |
|
|
|
KK Mornar - KK Zadar
|
89 - 81 |
Nedjelja 13. siječnja 2019. 18:00h
|
KK Partizan NIS - KK Krka |
87 - 55 |
Subota 12. siječnja 2019. 18:00h
|
KK Petrol Olimpija - KK Mega Bemax |
91 - 78 |
Nedjelja 13. siječnja 2019. 16:00h
|
KK Cedevita - KK Cibona |
89 - 68 |
Subota 12. siječnja 2019. 20:00h
|
KK FMP - KK Budućnost VOLI |
70 - 87 |
Ponedjeljak 14. siječnja 2019. 17:00h
|
KK Igokea - KK Crvena zvezda mts |
77 - 79 |
Subota 12. siječnja 2019. 16:00h
|
|
|
|
Kolo 16.
Utakmica |
Rezultat |
Vrijeme igranja |
|
|
|
KK Zadar - KK Partizan NIS
|
92 - 97 |
Subota 19. siječnja 2019. 16:00h
|
KK Krka - KK Igokea |
69 - 71 |
Petak 18. siječnja 2019. 17:00h
|
KK Crvena zvezda mts - KK FMP |
79 - 62 |
Subota 19. siječnja 2019. 18:00h
|
KK Budućnost VOLI - KK Cedevita |
80 - 78 |
Ponedjeljak 21. siječnja 2019. 17:00h
|
KK Cibona - KK Petrol Olimpija |
87 - 70 |
Nedjelja 20. siječnja 2019. 18:00h
|
KK Mega Bemax - KK Mornar |
82 - 80 |
Subota 19. siječnja 2019. 20:00h
|
|
|
|
Kolo 17.
Utakmica |
Rezultat |
Vrijeme igranja |
|
|
|
KK Zadar - KK Krka
|
64 - 72 |
Nedjelja 27. siječnja 2019. 18:00h
|
KK Partizan NIS - KK Mega Bemax |
98 - 86 |
Subota 26. siječnja 2019. 18:00h
|
KK Mornar - KK Cibona |
91 - 78 |
Ponedjeljak 28. siječnja 2019. 17:00h
|
KK Petrol Olimpija - KK Budućnost VOLI |
72 - 77 |
Ponedjeljak 28. siječnja 2019. 20:00h
|
KK Cedevita - KK Crvena zvezda mts |
84 - 68 |
Subota 26. siječnja 2019. 16:00h
|
KK FMP - KK Igokea |
87 - 78 |
Subota 26. siječnja 2019. 20:00h
|
|
|
|
Kolo 18.
Kolo 19.
Kolo 20.
Utakmica |
Rezultat |
Vrijeme igranja |
|
|
|
KK Budućnost VOLI - KK Zadar
|
75 - 69 |
Ponedjeljak 04. ožujka 2019. 20:00h
|
KK Krka - KK Cedevita |
82 - 71 |
Subota 02. ožujka 2019. 18:00h
|
KK FMP - KK Petrol Olimpija |
64 - 63 |
Ponedjeljak 04. ožujka 2019. 17:00h
|
KK Igokea - KK Mornar |
81 - 60 |
Subota 02. ožujka 2019. 16:00h
|
KK Crvena zvezda mts - KK Partizan NIS |
70 - 68 |
Nedjelja 03. ožujka 2019. 17:00h
|
KK Cibona - KK Mega Bemax |
89 - 71 |
Nedjelja 03. ožujka 2019. 19:00h
|
|
|
|
Kolo 21.
Utakmica |
Rezultat |
Vrijeme igranja |
|
|
|
KK Zadar - KK Crvena zvezda mts
|
69 - 87 |
Subota 09. ožujka 2019. 16:00h
|
KK Cibona - KK Krka |
99 - 71 |
Subota 09. ožujka 2019. 20:00h
|
KK Mega Bemax - KK Budućnost VOLI |
70 - 77 |
Ponedjeljak 11. ožujka 2019. 17:00h
|
KK Partizan NIS - KK Igokea |
67 - 57 |
Subota 09. ožujka 2019. 18:00h
|
KK Mornar - KK FMP |
79 - 69 |
Nedjelja 10. ožujka 2019. 18:00h
|
KK Petrol Olimpija - KK Cedevita |
70 - 98 |
Nedjelja 10. ožujka 2019. 16:00h
|
|
|
|
Kolo 22.