Slavlje nad šibenskim Jollyjem 15.09.2011.

Istakli se Delaš i Batur

Utakmica za treće mjesto pripremnog turnira u Šibeniku donijela je susret između Zadra i domaćina Jollyja, u kojem je Zadar više no uvjerljivo slavio.

Konačnom rezultatu 78-60 ponajviše je "kumovala" odlična prva četvrtina koju su Zadrani dobili sa čak 27-11, dok su do kraja susreta rutinski održavali stečenu prednost.

Ponajbolji su na strani pobjednika bili Delaš sa 22 i Batur sa 21 košem, dok je Kaštropil nadodao 12. Kod poraženih je najbolji bio Josipović sa 25.

Valja istaknuti i kako je slovenski razigravač Uroš Zadnik upisao svoje prve minute u dresu Zadra s obzirom da je poraz od Širokog preskočio zbog posljedica viroze.

Jolly - Zadar 60-78 (11-27, 26-25, 12-13, 11-13)

Jolly JBS: Grubišić, Josipović 25 (6 sk), Katura 2, Vlaić, Režić 7, Mrva 4, Petrović, Žeravica 3, Sandrić 2, Vrsaljko 11, Gabrić, Matov, Ross 6, Petković

Zadar: Delaš 22, Batur 21, Brnas, Ramljak 6, Radić, Šango, Olivari 3, Ivanov 4, Tončinić 6, Kaštropil 12, Zadnik 4, Vlaić