Pobjeda nad Jollyjem u prvoj pripremnoj utakmici 29.08.2014.

Zadar slavio nad Jollyjem

Košarkaši Zadra sinoć su na Baldekinu igrali prvu pripremnu utakmicu sezone. S rezultatom 72-51 bili su bolji od domaćina Jollyja.

Već od početka susreta Zadar je nametnuo svoj tempo igre, što se ponajviše odnosilo na obranu budući da je protivnik u prvom poluvremenu postigao svega 21 koš. U istom tom periodu Zadrani su postigli 43 predvođeni raspoloženim povratnikom u momčad, Frankom Šangom.

U nastavku susreta Zadar je nastavio "mljeti" protivnika, a tek kad je trener Nazor odlučio odmoriti najiskusnije u momčadi, Ivanova, Sobina i Florencea, Šibenčani su uspjeli umanjiti zaostatak i pripremni ogled završiti s rezultatom 72-51 u korist Zadra.

Jolly JBŠ - KK Zadar  51-72 (13-23, 8-20, 12-16, 18-13)

Jolly: Najev 15, Mašić 8, Vrlika 8, Pavlović 5, Gulam 5, Junaković 3, Šekelja 3, Mrva 2, Bilalović 2, Roso, Katura.

Zadar: Šango 21, Sobin 11, Ivanov 11, Florence 7, Bošnjak 7, Bašić 5, Segarić 5, Jurica 2, Kraljević 2, Širko 1, Vraneš, Ramljak.