Kolo 1.
Utakmica |
Rezultat |
Vrijeme igranja |
|
|
|
KK Zadar - Igokea
|
68 - 61 |
Subota 04. listopada 2014. 19:00h
|
Cibona - Union Olimpija |
80 - 85 |
Petak 03. listopada 2014. 19:00h
|
Crvena Zvezda Telekom - Levski Sofija |
85 - 55 |
Petak 03. listopada 2014. 17:00h
|
Mega Leks - MZT Skopje Aerodrom |
103 - 95 |
Subota 04. listopada 2014. 17:00h
|
Budućnost VOLI - Metalac Farmakom |
65 - 61 |
Subota 04. listopada 2014. 19:00h
|
Szolnoki Olaj - Partizan NIS |
55 - 60 |
Subota 04. listopada 2014. 16:00h
|
Krka - Cedevita |
80 - 72 |
Subota 04. listopada 2014. 15:00h
|
|
|
|
Kolo 2.
Utakmica |
Rezultat |
Vrijeme igranja |
|
|
|
MZT Skopje Aerodrom - KK Zadar
|
72 - 58 |
Utorak 07. listopada 2014. 18:00h
|
Union Olimpija - Cedevita |
77 - 67 |
Utorak 07. listopada 2014. 16:00h
|
Partizan NIS - Krka |
64 - 68 |
Srijeda 08. listopada 2014. 18:00h
|
Szolnoki Olaj - Metalac Farmakom |
67 - 51 |
Srijeda 08. listopada 2014. 16:00h
|
Igokea - Budućnost VOLI |
62 - 70 |
Srijeda 08. listopada 2014. 16:00h
|
Levski Sofija - Mega Leks |
98 - 89 |
Srijeda 08. listopada 2014. 16:00h
|
Cibona - Crvena Zvezda Telekom |
64 - 88 |
Utorak 07. listopada 2014. 18:00h
|
|
|
|
Kolo 3.
Utakmica |
Rezultat |
Vrijeme igranja |
|
|
|
KK Zadar - Levski Sofija
|
86 - 75 |
Nedjelja 12. listopada 2014. 17:00h
|
Crvena Zvezda Telekom - Union Olimpija |
73 - 65 |
Subota 11. listopada 2014. 19:00h
|
Mega Leks - Cibona |
78 - 74 |
Ponedjeljak 13. listopada 2014. 18:30h
|
Budućnost VOLI - MZT Skopje Aerodrom |
96 - 69 |
Nedjelja 12. listopada 2014. 19:00h
|
Szolnoki Olaj - Igokea |
63 - 60 |
Subota 11. listopada 2014. 14:00h
|
Krka - Metalac Farmakom |
89 - 59 |
Nedjelja 12. listopada 2014. 15:00h
|
Cedevita - Partizan NIS |
70 - 50 |
Subota 11. listopada 2014. 17:00h
|
|
|
|
Kolo 4.
Utakmica |
Rezultat |
Vrijeme igranja |
|
|
|
Cibona - KK Zadar
|
77 - 76 |
Ponedjeljak 20. listopada 2014. 18:45h
|
Union Olimpija - Partizan NIS |
87 - 58 |
Nedjelja 19. listopada 2014. 15:00h
|
Cedevita - Metalac Farmakom |
79 - 66 |
Nedjelja 19. listopada 2014. 17:00h
|
Igokea - Krka |
66 - 53 |
Subota 18. listopada 2014. 17:00h
|
MZT Skopje Aerodrom - Szolnoki Olaj |
74 - 58 |
Subota 18. listopada 2014. 19:00h
|
Levski Sofija - Budućnost VOLI |
75 - 92 |
Nedjelja 19. listopada 2014. 15:00h
|
Crvena Zvezda Telekom - Mega Leks |
93 - 77 |
Nedjelja 19. listopada 2014. 19:00h
|
|
|
|
Kolo 5.
Utakmica |
Rezultat |
Vrijeme igranja |
|
|
|
KK Zadar - Crvena Zvezda Telekom
|
63 - 79 |
Nedjelja 26. listopada 2014. 18:00h
|
Mega Leks - Union Olimpija |
85 - 66 |
Subota 25. listopada 2014. 19:00h
|
Budućnost VOLI - Cibona |
101 - 79 |
Subota 25. listopada 2014. 19:00h
|
Szolnoki Olaj - Levski Sofija |
81 - 67 |
Subota 25. listopada 2014. 15:00h
|
Krka - MZT Skopje Aerodrom |
85 - 52 |
Subota 25. listopada 2014. 17:00h
|
Cedevita - Igokea |
68 - 64 |
Ponedjeljak 27. listopada 2014. 19:30h
|
Partizan NIS - Metalac Farmakom |
84 - 77 |
Subota 25. listopada 2014. 17:00h
|
|
|
|
Kolo 6.
Utakmica |
Rezultat |
Vrijeme igranja |
|
|
|
Mega Leks - KK Zadar
|
91 - 84 |
Ponedjeljak 03. studenog 2014. 19:30h
|
Union Olimpija - Metalac Farmakom |
69 - 70 |
Subota 01. studenog 2014. 18:00h
|
Igokea - Partizan NIS |
83 - 77 |
Nedjelja 02. studenog 2014. 18:00h
|
MZT Skopje Aerodrom - Cedevita |
61 - 76 |
Nedjelja 02. studenog 2014. 17:00h
|
Levski Sofija - Krka |
68 - 70 |
Subota 01. studenog 2014. 16:00h
|
Cibona - Szolnoki Olaj |
96 - 92 |
Nedjelja 02. studenog 2014. 16:00h
|
Crvena Zvezda Telekom - Budućnost VOLI |
83 - 69 |
Nedjelja 02. studenog 2014. 20:00h
|
|
|
|
Kolo 7.
Utakmica |
Rezultat |
Vrijeme igranja |
|
|
|
KK Zadar - Union Olimpija
|
60 - 67 |
Subota 08. studenog 2014. 18:00h
|
Budućnost VOLI - Mega Leks |
88 - 80 |
Subota 08. studenog 2014. 18:00h
|
Szolnoki Olaj - Crvena Zvezda Telekom |
65 - 89 |
Nedjelja 09. studenog 2014. 15:00h
|
Krka - Cibona |
70 - 80 |
Nedjelja 09. studenog 2014. 16:00h
|
Cedevita - Levski Sofija |
86 - 68 |
Ponedjeljak 10. studenog 2014. 19:30h
|
Partizan NIS - MZT Skopje Aerodrom |
65 - 50 |
Subota 08. studenog 2014. 20:00h
|
Metalac Farmakom - Igokea |
81 - 68 |
Nedjelja 09. studenog 2014. 18:00h
|
|
|
|
Kolo 8.
Utakmica |
Rezultat |
Vrijeme igranja |
|
|
|
KK Zadar - Budućnost VOLI
|
61 - 73 |
Subota 15. studenog 2014. 18:00h
|
Union Olimpija - Igokea |
72 - 70 |
Petak 14. studenog 2014. 19:30h
|
MZT Skopje Aerodrom - Metalac Farmakom |
58 - 64 |
Ponedjeljak 17. studenog 2014. 19:30h
|
Levski Sofija - Partizan NIS |
66 - 98 |
Subota 15. studenog 2014. 17:00h
|
Cibona - Cedevita |
69 - 71 |
Ponedjeljak 17. studenog 2014. 17:00h
|
Crvena Zvezda Telekom - Krka |
85 - 78 |
Nedjelja 16. studenog 2014. 18:00h
|
Mega Leks - Szolnoki Olaj |
80 - 85 |
Nedjelja 16. studenog 2014. 16:00h
|
|
|
|
Kolo 9.
Utakmica |
Rezultat |
Vrijeme igranja |
|
|
|
Szolnoki Olaj - KK Zadar
|
82 - 81 |
Subota 22. studenog 2014. 16:00h
|
Budućnost VOLI - Union Olimpija |
76 - 61 |
Subota 22. studenog 2014. 18:00h
|
Krka - Mega Leks |
72 - 80 |
Subota 22. studenog 2014. 16:00h
|
Cedevita - Crvena Zvezda Telekom |
87 - 88 |
Ponedjeljak 24. studenog 2014. 19:30h
|
Partizan NIS - Cibona |
73 - 64 |
Nedjelja 23. studenog 2014. 18:00h
|
Metalac Farmakom - Levski Sofija |
81 - 54 |
Subota 22. studenog 2014. 20:00h
|
Igokea - MZT Skopje Aerodrom |
61 - 76 |
Subota 22. studenog 2014. 20:00h
|
|
|
|
Kolo 10.
Utakmica |
Rezultat |
Vrijeme igranja |
|
|
|
KK Zadar - Krka
|
79 - 69 |
Subota 29. studenog 2014. 16:00h
|
Union Olimpija - MZT Skopje Aerodrom |
69 - 56 |
Subota 29. studenog 2014. 20:00h
|
Igokea - Levski Sofija |
87 - 54 |
Četvrtak 27. studenog 2014. 23:00h
|
Cibona - Metalac Farmakom |
93 - 91 |
Nedjelja 30. studenog 2014. 16:00h
|
Crvena Zvezda Telekom - Partizan NIS |
76 - 67 |
Nedjelja 30. studenog 2014. 18:00h
|
Mega Leks - Cedevita |
55 - 81 |
Ponedjeljak 01. prosinca 2014. 17:00h
|
Budućnost VOLI - Szolnoki Olaj |
75 - 68 |
Subota 29. studenog 2014. 20:00h
|
|
|
|
Kolo 11.
Utakmica |
Rezultat |
Vrijeme igranja |
|
|
|
Cedevita - KK Zadar
|
71 - 74 |
Ponedjeljak 08. prosinca 2014. 17:00h
|
Union Olimpija - Szolnoki Olaj |
79 - 61 |
Subota 06. prosinca 2014. 16:00h
|
Krka - Budućnost VOLI |
81 - 90 |
Subota 06. prosinca 2014. 18:00h
|
Partizan NIS - Mega Leks |
89 - 80 |
Nedjelja 07. prosinca 2014. 18:00h
|
Metalac Farmakom - Crvena Zvezda Telekom |
74 - 82 |
Ponedjeljak 08. prosinca 2014. 19:30h
|
Igokea - Cibona |
61 - 71 |
Subota 06. prosinca 2014. 20:00h
|
MZT Skopje Aerodrom - Levski Sofija |
72 - 61 |
Nedjelja 07. prosinca 2014. 16:00h
|
|
|
|
Kolo 12.
Utakmica |
Rezultat |
Vrijeme igranja |
|
|
|
KK Zadar - Partizan NIS
|
69 - 68 |
Subota 13. prosinca 2014. 18:00h
|
Union Olimpija - Levski Sofija |
89 - 70 |
Subota 13. prosinca 2014. 13:00h
|
Cibona - MZT Skopje Aerodrom |
70 - 61 |
Nedjelja 14. prosinca 2014. 16:00h
|
Crvena Zvezda Telekom - Igokea |
76 - 71 |
Ponedjeljak 15. prosinca 2014. 20:00h
|
Mega Leks - Metalac Farmakom |
99 - 82 |
Subota 13. prosinca 2014. 20:00h
|
Budućnost VOLI - Cedevita |
70 - 80 |
Nedjelja 14. prosinca 2014. 16:00h
|
Szolnoki Olaj - Krka |
63 - 59 |
Subota 13. prosinca 2014. 16:00h
|
|
|
|
Kolo 13.
Utakmica |
Rezultat |
Vrijeme igranja |
|
|
|
Metalac Farmakom - KK Zadar
|
87 - 93 |
Subota 20. prosinca 2014. 20:00h
|
Krka - Union Olimpija |
71 - 54 |
Subota 20. prosinca 2014. 18:00h
|
Cedevita - Szolnoki Olaj |
74 - 73 |
Nedjelja 21. prosinca 2014. 16:00h
|
Partizan NIS - Budućnost VOLI |
61 - 72 |
Nedjelja 21. prosinca 2014. 18:00h
|
Igokea - Mega Leks |
70 - 63 |
Subota 20. prosinca 2014. 16:00h
|
MZT Skopje Aerodrom - Crvena Zvezda Telekom |
76 - 79 |
Ponedjeljak 22. prosinca 2014. 19:30h
|
Levski Sofija - Cibona |
64 - 74 |
Subota 20. prosinca 2014. 17:00h
|
|
|
|
Kolo 14.
Utakmica |
Rezultat |
Vrijeme igranja |
|
|
|
Igokea - KK Zadar
|
71 - 56 |
Utorak 23. prosinca 2014. 20:00h
|
Union Olimpija - Cibona |
74 - 77 |
Utorak 23. prosinca 2014. 19:00h
|
Levski Sofija - Crvena Zvezda Telekom |
58 - 99 |
Srijeda 24. prosinca 2014. 12:00h
|
MZT Skopje Aerodrom - Mega Leks |
84 - 79 |
Četvrtak 25. prosinca 2014. 19:00h
|
Metalac Farmakom - Budućnost VOLI |
70 - 69 |
Srijeda 24. prosinca 2014. 17:00h
|
Partizan NIS - Szolnoki Olaj |
62 - 55 |
Utorak 23. prosinca 2014. 19:00h
|
Cedevita - Krka |
100 - 75 |
Utorak 23. prosinca 2014. 17:00h
|
|
|
|
Kolo 15.
Utakmica |
Rezultat |
Vrijeme igranja |
|
|
|
KK Zadar - MZT Skopje Aerodrom
|
74 - 69 |
Subota 27. prosinca 2014. 18:00h
|
Cedevita - Union Olimpija |
66 - 60 |
Subota 27. prosinca 2014. 18:00h
|
Krka - Partizan NIS |
72 - 78 |
Subota 27. prosinca 2014. 20:00h
|
Metalac Farmakom - Szolnoki Olaj |
72 - 65 |
Četvrtak 25. prosinca 2014. 23:00h
|
Budućnost VOLI - Igokea |
87 - 72 |
Nedjelja 28. prosinca 2014. 15:00h
|
Mega Leks - Levski Sofija |
89 - 68 |
Nedjelja 28. prosinca 2014. 18:00h
|
Crvena Zvezda Telekom - Cibona |
80 - 64 |
Subota 27. prosinca 2014. 16:00h
|
|
|
|
Kolo 16.
Utakmica |
Rezultat |
Vrijeme igranja |
|
|
|
Levski Sofija - KK Zadar
|
72 - 80 |
Srijeda 21. siječnja 2015. 17:30h
|
Union Olimpija - Crvena Zvezda Telekom |
81 - 91 |
Nedjelja 04. siječnja 2015. 18:00h
|
Cibona - Mega Leks |
84 - 80 |
Ponedjeljak 05. siječnja 2015. 19:30h
|
MZT Skopje Aerodrom - Budućnost VOLI |
65 - 81 |
Nedjelja 04. siječnja 2015. 20:00h
|
Igokea - Szolnoki Olaj |
66 - 71 |
Subota 03. siječnja 2015. 20:00h
|
Metalac Farmakom - Krka |
69 - 67 |
Subota 03. siječnja 2015. 18:00h
|
Partizan NIS - Cedevita |
76 - 64 |
Nedjelja 04. siječnja 2015. 16:00h
|
|
|
|
Kolo 17.
Utakmica |
Rezultat |
Vrijeme igranja |
|
|
|
KK Zadar - Cibona
|
77 - 51 |
Ponedjeljak 12. siječnja 2015. 19:30h
|
Partizan NIS - Union Olimpija |
81 - 74 |
Subota 10. siječnja 2015. 20:00h
|
Metalac Farmakom - Cedevita |
56 - 55 |
Nedjelja 11. siječnja 2015. 16:00h
|
Krka - Igokea |
78 - 67 |
Subota 10. siječnja 2015. 16:00h
|
Szolnoki Olaj - MZT Skopje Aerodrom |
73 - 76 |
Petak 09. siječnja 2015. 19:00h
|
Budućnost VOLI - Levski Sofija |
20 - 0 |
Subota 10. siječnja 2015. 18:00h
|
Mega Leks - Crvena Zvezda Telekom |
75 - 77 |
Nedjelja 11. siječnja 2015. 18:00h
|
|
|
|
Kolo 18.
Utakmica |
Rezultat |
Vrijeme igranja |
|
|
|
Crvena Zvezda Telekom - KK Zadar
|
93 - 66 |
Ponedjeljak 19. siječnja 2015. 19:30h
|
Union Olimpija - Mega Leks |
85 - 75 |
Subota 17. siječnja 2015. 16:00h
|
Cibona - Budućnost VOLI |
67 - 84 |
Nedjelja 18. siječnja 2015. 16:00h
|
Levski Sofija - Szolnoki Olaj |
61 - 82 |
Subota 17. siječnja 2015. 16:00h
|
MZT Skopje Aerodrom - Krka |
60 - 72 |
Subota 17. siječnja 2015. 20:00h
|
Igokea - Cedevita |
57 - 86 |
Nedjelja 18. siječnja 2015. 16:00h
|
Metalac Farmakom - Partizan NIS |
72 - 83 |
Subota 17. siječnja 2015. 18:00h
|
|
|
|
Kolo 19.
Utakmica |
Rezultat |
Vrijeme igranja |
|
|
|
KK Zadar - Mega Leks
|
74 - 73 |
Ponedjeljak 26. siječnja 2015. 19:30h
|
Metalac Farmakom - Union Olimpija |
67 - 76 |
Subota 24. siječnja 2015. 18:00h
|
Partizan NIS - Igokea |
74 - 65 |
Subota 24. siječnja 2015. 20:00h
|
Cedevita - MZT Skopje Aerodrom |
81 - 70 |
Subota 24. siječnja 2015. 16:00h
|
Krka - Levski Sofija |
72 - 61 |
Nedjelja 25. siječnja 2015. 16:00h
|
Szolnoki Olaj - Cibona |
89 - 87 |
Nedjelja 25. siječnja 2015. 18:00h
|
Budućnost VOLI - Crvena Zvezda Telekom |
76 - 77 |
Ponedjeljak 26. siječnja 2015. 17:00h
|
|
|
|
Kolo 20.
Utakmica |
Rezultat |
Vrijeme igranja |
|
|
|
Union Olimpija - KK Zadar
|
82 - 60 |
Nedjelja 01. veljače 2015. 16:00h
|
Mega Leks - Budućnost VOLI |
96 - 84 |
Subota 31. siječnja 2015. 18:00h
|
Crvena Zvezda Telekom - Szolnoki Olaj |
90 - 47 |
Nedjelja 01. veljače 2015. 18:00h
|
Cibona - Krka |
76 - 81 |
Subota 31. siječnja 2015. 20:00h
|
Levski Sofija - Cedevita |
78 - 95 |
Subota 31. siječnja 2015. 16:00h
|
MZT Skopje Aerodrom - Partizan NIS |
55 - 63 |
Subota 31. siječnja 2015. 20:00h
|
Igokea - Metalac Farmakom |
72 - 75 |
Ponedjeljak 02. veljače 2015. 19:30h
|
|
|
|
Kolo 21.
Utakmica |
Rezultat |
Vrijeme igranja |
|
|
|
Budućnost VOLI - KK Zadar
|
71 - 63 |
Subota 07. veljače 2015. 18:00h
|
Igokea - Union Olimpija |
83 - 77 |
Subota 07. veljače 2015. 20:00h
|
Metalac Farmakom - MZT Skopje Aerodrom |
69 - 67 |
Ponedjeljak 09. veljače 2015. 19:30h
|
Partizan NIS - Levski Sofija |
94 - 66 |
Ponedjeljak 09. veljače 2015. 17:00h
|
Cedevita - Cibona |
81 - 79 |
Nedjelja 08. veljače 2015. 18:00h
|
Krka - Crvena Zvezda Telekom |
77 - 67 |
Nedjelja 08. veljače 2015. 16:00h
|
Szolnoki Olaj - Mega Leks |
88 - 77 |
Subota 07. veljače 2015. 17:00h
|
|
|
|
Kolo 22.
Utakmica |
Rezultat |
Vrijeme igranja |
|
|
|
KK Zadar - Szolnoki Olaj
|
71 - 64 |
Petak 13. veljače 2015. 17:00h
|
Union Olimpija - Budućnost VOLI |
77 - 66 |
Nedjelja 15. veljače 2015. 20:00h
|
Mega Leks - Krka |
81 - 67 |
Subota 14. veljače 2015. 18:00h
|
Crvena Zvezda Telekom - Cedevita |
78 - 63 |
Ponedjeljak 16. veljače 2015. 19:30h
|
Cibona - Partizan NIS |
64 - 81 |
Subota 14. veljače 2015. 16:00h
|
Levski Sofija - Metalac Farmakom |
66 - 77 |
Petak 13. veljače 2015. 17:00h
|
MZT Skopje Aerodrom - Igokea |
76 - 80 |
Nedjelja 15. veljače 2015. 18:00h
|
|
|
|
Kolo 23.
Utakmica |
Rezultat |
Vrijeme igranja |
|
|
|
Krka - KK Zadar
|
83 - 80 |
Subota 28. veljače 2015. 20:00h
|
MZT Skopje Aerodrom - Union Olimpija |
57 - 76 |
Nedjelja 01. ožujka 2015. 16:00h
|
Levski Sofija - Igokea |
77 - 92 |
Ponedjeljak 02. ožujka 2015. 17:00h
|
Metalac Farmakom - Cibona |
67 - 66 |
Ponedjeljak 02. ožujka 2015. 19:30h
|
Partizan NIS - Crvena Zvezda Telekom |
77 - 63 |
Nedjelja 01. ožujka 2015. 18:00h
|
Cedevita - Mega Leks |
103 - 107 |
Petak 27. veljače 2015. 17:00h
|
Szolnoki Olaj - Budućnost VOLI |
72 - 81 |
Subota 28. veljače 2015. 18:00h
|
|
|
|
Kolo 24.
Utakmica |
Rezultat |
Vrijeme igranja |
|
|
|
KK Zadar - Cedevita
|
70 - 74 |
Nedjelja 08. ožujka 2015. 18:00h
|
Union Olimpija - Szolnoki Olaj |
|
Četvrtak 05. ožujka 2015. 23:00h
|
Budućnost VOLI - Krka |
82 - 77 |
Subota 07. ožujka 2015. 20:00h
|
Mega Leks - Partizan NIS |
73 - 75 |
Ponedjeljak 09. ožujka 2015. 19:30h
|
Crvena Zvezda Telekom - Metalac Farmakom |
82 - 59 |
Nedjelja 08. ožujka 2015. 18:00h
|
Cibona - Igokea |
78 - 81 |
Subota 07. ožujka 2015. 16:00h
|
Levski Sofija - MZT Skopje Aerodrom |
91 - 90 |
Ponedjeljak 09. ožujka 2015. 17:00h
|
|
|
|
Kolo 25.
Utakmica |
Rezultat |
Vrijeme igranja |
|
|
|
Partizan NIS - KK Zadar
|
87 - 53 |
Nedjelja 15. ožujka 2015. 16:00h
|
Levski Sofija - Union Olimpija |
56 - 78 |
Subota 14. ožujka 2015. 18:00h
|
MZT Skopje Aerodrom - Cibona |
78 - 65 |
Nedjelja 15. ožujka 2015. 20:00h
|
Igokea - Crvena Zvezda Telekom |
80 - 85 |
Nedjelja 15. ožujka 2015. 16:00h
|
Metalac Farmakom - Mega Leks |
86 - 83 |
Subota 14. ožujka 2015. 20:00h
|
Cedevita - Budućnost VOLI |
80 - 70 |
Nedjelja 15. ožujka 2015. 16:00h
|
Krka - Szolnoki Olaj |
61 - 71 |
Subota 14. ožujka 2015. 16:00h
|
|
|
|
Kolo 26.
Utakmica |
Rezultat |
Vrijeme igranja |
|
|
|
KK Zadar - Metalac Farmakom
|
85 - 69 |
Subota 21. ožujka 2015. 18:00h
|
Union Olimpija - Krka |
73 - 67 |
Subota 21. ožujka 2015. 16:00h
|
Szolnoki Olaj - Cedevita |
67 - 74 |
Nedjelja 22. ožujka 2015. 18:00h
|
Budućnost VOLI - Partizan NIS |
85 - 79 |
Nedjelja 22. ožujka 2015. 18:00h
|
Mega Leks - Igokea |
100 - 96 |
Subota 21. ožujka 2015. 20:00h
|
Crvena Zvezda Telekom - MZT Skopje Aerodrom |
89 - 56 |
Nedjelja 22. ožujka 2015. 11:00h
|
Cibona - Levski Sofija |
85 - 69 |
Nedjelja 22. ožujka 2015. 16:00h
|
|
|
|