Ramljak odveo juniore Zadra do bronce na PH 08.05.2011.

Pobjeda nad Svjetlosti iz Broda

Nakon dvije godine posta, juniori Zadra osvojili su medalju na Prvenstvu Hrvatske! Predvođeni sjajnim Markom Ramljakom (21k, 15sk), u utakmici za treće mjesto pobijedili su Svjetost brod rezultatom 91-80.

Zahvaljujući vrlo motiviranom Ramljaku, mladi su se Zadrani rezultatski odlijepili od svojih protivnika već u 1. četvrtini koju su dobili rezultatom 27-17. Prednost Zadrana u nastavku je samo rasla, pogotovo nakon što se Ramljaku pridružili Emilio Banić, Eddi Jurjević i Roko Jurlina.

U 29. minuti Zadrani su već poveli sa točno 20 koševa razlike (71-51), što je značilo da je pitanje pobjednika u potpunosti razriješeno.

Zadrani su se pri kraju utakmice malo opustili, što su Brođani iskoristili da utakmicu dovrše ipak nešto pristojnijim porazom.

KK Svjetlost Brod - KK Zadar 80-91 (17-27, 17-19, 19-25, 27-20)

KK Zadar: Ivanov, Banić 19, Jurjević 18 (12sk), Bučaj, Ramljak 21 (15sk, 4as), Smolić 6, Mišlov, Ljubičić 12, Gjergja, Jurlina 15 (7as, 7sk), Kresoja, Mujagić.