Poredak Premijer Liga 2017/18

Klub Bodovi Pobjede Porazi Postignuti Primljeni Koš razlika
             
KK Cedevita 47 23 1 2152 1583 569
Zadar 47 23 1 2266 1789 477
KK Cibona 42 18 6 2171 1804 367
KK Split 40 16 8 2102 1924 178
GKK Šibenik 40 16 8 1875 1771 104
KK Škrljevo 37 13 11 1997 2019 -22
KK Zabok 36 12 12 1876 1821 55
KK Vrijednosnice Osijek 32 8 16 1795 1922 -127
KK Hermes Analitica 31 7 17 1759 1974 -215
KK Alkar 31 7 17 1733 1994 -261
KK Jazine Arbanasi 29 5 19 1819 2147 -328
KK Zagreb 28 4 20 1929 2322 -393
KK Ribola Kaštela 28 4 20 1696 2100 -404
             

Raspored utakmica Premijer Liga 2017/18

Kolo 1.
Utakmica Rezultat Vrijeme igranja
     
KK Cedevita - KK Zadar 76 - 65 Petak 06. listopada 2017. 18:00h
KK Jazine Arbanasi - KK Cibona 66 - 71 Četvrtak 05. listopada 2017. 18:00h
KK Alkar - KK Ribola Kaštela 85 - 62 Subota 07. listopada 2017. 19:30h
KK Škrljevo - KK Hermes Analitica 70 - 59 Subota 07. listopada 2017. 19:00h
KK Zabok - GKK Šibenik 72 - 81 Nedjelja 08. listopada 2017. 17:00h
KK Zagreb - KK Vrijednosnice Osijek 68 - 86 Nedjelja 08. listopada 2017. 12:00h
     
Kolo 2.
Utakmica Rezultat Vrijeme igranja
     
KK Zadar - KK Zagreb 124 - 99 Četvrtak 12. listopada 2017. 19:00h
GKK Šibenik - KK Škrljevo 103 - 101 Petak 13. listopada 2017. 18:00h
KK Hermes Analitica - KK Jazine Arbanasi 75 - 72 Subota 14. listopada 2017. 18:00h
KK Vrijednosnice Osijek - KK Zabok 65 - 85 Nedjelja 15. listopada 2017. 17:05h
KK Alkar - KK Cedevita 61 - 88 Nedjelja 15. listopada 2017. 18:30h
KK Cibona - KK Split 86 - 67 Ponedjeljak 16. listopada 2017. 18:00h
     
Kolo 3.
Utakmica Rezultat Vrijeme igranja
     
KK Zabok - KK Zadar 71 - 92 Subota 21. listopada 2017. 19:00h
KK Cedevita - KK Ribola Kaštela 93 - 55 Ponedjeljak 23. listopada 2017. 19:00h
KK Jazine Arbanasi - GKK Šibenik 36 - 72 Subota 21. listopada 2017. 20:00h
KK Split - KK Hermes Analitica 94 - 67 Nedjelja 22. listopada 2017. 18:00h
KK Škrljevo - KK Vrijednosnice Osijek 89 - 81 Nedjelja 22. listopada 2017. 17:05h
KK Zagreb - KK Alkar 81 - 75 Petak 20. listopada 2017. 18:00h
     
Kolo 4.
Utakmica Rezultat Vrijeme igranja
     
KK Zadar - KK Škrljevo 99 - 78 Nedjelja 29. listopada 2017. 17:05h
KK Alkar - KK Zabok 57 - 79 Subota 28. listopada 2017. 19:30h
KK Cedevita - KK Zagreb 129 - 87 Nedjelja 29. listopada 2017. 19:00h
GKK Šibenik - KK Split 79 - 65 Subota 27. listopada 2018. 19:00h
KK Vrijednosnice Osijek - KK Jazine Arbanasi 67 - 63 Subota 28. listopada 2017. 16:00h
KK Ribola Kaštela - KK Cibona 76 - 91 Nedjelja 29. listopada 2017. 17:30h
     
Kolo 5.
Utakmica Rezultat Vrijeme igranja
     
KK Jazine Arbanasi - KK Zadar 78 - 89 Ponedjeljak 06. studenog 2017. 18:00h
KK Split - KK Vrijednosnice Osijek 100 - 91 Subota 04. studenog 2017. 19:00h
KK Škrljevo - KK Alkar 82 - 66 Subota 04. studenog 2017. 19:00h
KK Zabok - KK Cedevita 74 - 111 Nedjelja 05. studenog 2017. 18:00h
KK Zagreb - KK Ribola Kaštela 101 - 86 Nedjelja 05. studenog 2017. 12:00h
KK Cibona - KK Hermes Analitica 83 - 92 Utorak 07. studenog 2017. 18:00h
     
Kolo 6.
Utakmica Rezultat Vrijeme igranja
     
KK Zadar - KK Split 78 - 76 Ponedjeljak 13. studenog 2017. 18:00h
KK Alkar - KK Jazine Arbanasi 78 - 76 Subota 11. studenog 2017. 19:30h
KK Cedevita - KK Škrljevo 93 - 68 Četvrtak 09. studenog 2017. 19:00h
KK Ribola Kaštela - KK Hermes Analitica 73 - 79 Subota 11. studenog 2017. 19:00h
KK Zagreb - KK Zabok 67 - 96 Nedjelja 12. studenog 2017. 12:00h
GKK Šibenik - KK Cibona 73 - 71 Nedjelja 12. studenog 2017. 17:00h
     
Kolo 7.
Utakmica Rezultat Vrijeme igranja
     
KK Zabok - KK Ribola Kaštela 92 - 70 Petak 17. studenog 2017. 19:30h
KK Škrljevo - KK Zagreb 111 - 73 Subota 18. studenog 2017. 19:00h
KK Jazine Arbanasi - KK Cedevita 70 - 96 Nedjelja 19. studenog 2017. 19:00h
KK Split - KK Alkar 79 - 54 Nedjelja 19. studenog 2017. 18:00h
KK Cibona - KK Vrijednosnice Osijek 86 - 61 Petak 17. studenog 2017. 18:00h
KK Hermes Analitica - GKK Šibenik 60 - 87 Subota 18. studenog 2017. 18:00h
     
Kolo 8.
Utakmica Rezultat Vrijeme igranja
     
KK Zadar - KK Cibona 76 - 66 Četvrtak 30. studenog 2017. 18:00h
KK Ribola Kaštela - GKK Šibenik 63 - 70 Subota 02. prosinca 2017. 19:00h
KK Vrijednosnice Osijek - KK Hermes Analitica 61 - 69 Subota 02. prosinca 2017. 16:30h
KK Cedevita - KK Split 74 - 67 Nedjelja 03. prosinca 2017. 17:05h
KK Zagreb - KK Jazine Arbanasi 85 - 77 Nedjelja 03. prosinca 2017. 12:00h
KK Zabok - KK Škrljevo 65 - 66 Subota 02. prosinca 2017. 19:00h
     
Kolo 9.
Utakmica Rezultat Vrijeme igranja
     
KK Hermes Analitica - KK Zadar 63 - 87 Nedjelja 10. prosinca 2017. 17:05h
KK Škrljevo - KK Ribola Kaštela 117 - 75 Subota 09. prosinca 2017. 19:00h
KK Jazine Arbanasi - KK Zabok 69 - 83 Nedjelja 10. prosinca 2017. 20:00h
KK Split - KK Zagreb 111 - 86 Subota 09. prosinca 2017. 19:00h
KK Cibona - KK Alkar 101 - 69 Četvrtak 07. prosinca 2017. 17:00h
GKK Šibenik - KK Vrijednosnice Osijek 74 - 62 Petak 08. prosinca 2017. 18:00h
     
Kolo 10.
Utakmica Rezultat Vrijeme igranja
     
KK Zadar - GKK Šibenik 81 - 72 Ponedjeljak 18. prosinca 2017. 20:00h
KK Ribola Kaštela - KK Vrijednosnice Osijek 96 - 100 Subota 16. prosinca 2017. 19:00h
KK Alkar - KK Hermes Analitica 73 - 70 Subota 16. prosinca 2017. 19:30h
KK Cedevita - KK Cibona 84 - 81 Petak 15. prosinca 2017. 18:00h
KK Zabok - KK Split 81 - 85 Subota 16. prosinca 2017. 19:00h
KK Škrljevo - KK Jazine Arbanasi 69 - 59 Subota 16. prosinca 2017. 19:00h
     
Kolo 11.
Utakmica Rezultat Vrijeme igranja
     
KK Vrijednosnice Osijek - KK Zadar 72 - 88 Petak 22. prosinca 2017. 16:30h
KK Jazine Arbanasi - KK Ribola Kaštela 91 - 70 Subota 23. prosinca 2017. 18:00h
KK Split - KK Škrljevo 97 - 75 Petak 22. prosinca 2017. 18:10h
KK Cibona - KK Zagreb 100 - 83 Četvrtak 21. prosinca 2017. 18:00h
KK Hermes Analitica - KK Cedevita 68 - 73 Nedjelja 24. prosinca 2017. 12:00h
GKK Šibenik - KK Alkar 79 - 73 Petak 22. prosinca 2017. 18:00h
     
Kolo 12.
Utakmica Rezultat Vrijeme igranja
     
KK Ribola Kaštela - KK Zadar 47 - 97 Petak 12. siječnja 2018. 17:45h
KK Alkar - KK Vrijednosnice Osijek 81 - 74 Subota 13. siječnja 2018. 19:30h
KK Cedevita - GKK Šibenik 88 - 58 Četvrtak 11. siječnja 2018. 18:00h
KK Zagreb - KK Hermes Analitica 87 - 95 Nedjelja 14. siječnja 2018. 12:00h
KK Zabok - KK Cibona 68 - 97 Subota 13. siječnja 2018. 17:05h
KK Jazine Arbanasi - KK Split 62 - 114 Petak 12. siječnja 2018. 18:00h
     
Kolo 13.
Utakmica Rezultat Vrijeme igranja
     
KK Zadar - KK Alkar 93 - 62 Petak 19. siječnja 2018. 19:00h
KK Split - KK Ribola Kaštela 96 - 79 Subota 20. siječnja 2018. 19:00h
KK Cibona - KK Škrljevo 116 - 77 Srijeda 09. svibnja 2018. 18:00h
KK Hermes Analitica - KK Zabok 65 - 74 Petak 19. siječnja 2018. 18:00h
GKK Šibenik - KK Zagreb 104 - 70 Subota 20. siječnja 2018. 17:05h
KK Vrijednosnice Osijek - KK Cedevita 54 - 74 Srijeda 25. travnja 2018. 18:00h
     
Kolo 14.
Utakmica Rezultat Vrijeme igranja
     
KK Zadar - KK Cedevita 83 - 72 Nedjelja 28. siječnja 2018. 17:05h
KK Ribola Kaštela - KK Alkar 73 - 64 Subota 27. siječnja 2018. 19:00h
KK Vrijednosnice Osijek - KK Zagreb 76 - 71 Subota 27. siječnja 2018. 17:00h
GKK Šibenik - KK Zabok 77 - 74 Subota 27. siječnja 2018. 17:00h
KK Hermes Analitica - KK Škrljevo 77 - 84 Četvrtak 25. siječnja 2018. 18:00h
KK Cibona - KK Jazine Arbanasi 119 - 76 Utorak 30. siječnja 2018. 17:00h
     
Kolo 15.
Utakmica Rezultat Vrijeme igranja
     
KK Zagreb - KK Zadar 70 - 120 Srijeda 31. siječnja 2018. 18:00h
KK Split - KK Cibona 80 - 97 Petak 02. veljače 2018. 18:00h
KK Jazine Arbanasi - KK Hermes Analitica 81 - 72 Nedjelja 04. veljače 2018. 16:30h
KK Škrljevo - GKK Šibenik 86 - 80 Subota 03. veljače 2018. 17:30h
KK Zabok - KK Vrijednosnice Osijek 94 - 76 Subota 03. veljače 2018. 19:00h
KK Cedevita - KK Alkar 100 - 60 Nedjelja 04. veljače 2018. 18:00h
     
Kolo 16.
Utakmica Rezultat Vrijeme igranja
     
KK Zadar - KK Zabok 83 - 81 Četvrtak 08. veljače 2018. 20:00h
KK Ribola Kaštela - KK Cedevita 56 - 89 Srijeda 28. veljače 2018. 17:45h
KK Alkar - KK Zagreb 80 - 71 Subota 10. veljače 2018. 19:30h
KK Vrijednosnice Osijek - KK Škrljevo 78 - 83 Nedjelja 11. veljače 2018. 19:00h
GKK Šibenik - KK Jazine Arbanasi 89 - 75 Subota 10. veljače 2018. 18:00h
KK Hermes Analitica - KK Split 85 - 94 Četvrtak 15. veljače 2018. 18:00h
     
Kolo 17.
Utakmica Rezultat Vrijeme igranja
     
KK Škrljevo - KK Zadar 82 - 99 Subota 03. ožujka 2018. 17:30h
KK Cibona - KK Ribola Kaštela 109 - 49 Nedjelja 25. veljače 2018. 18:00h
KK Split - GKK Šibenik 94 - 70 Petak 02. ožujka 2018. 17:00h
KK Jazine Arbanasi - KK Vrijednosnice Osijek 84 - 87 Nedjelja 04. ožujka 2018. 16:30h
KK Zabok - KK Alkar 72 - 66 Petak 02. ožujka 2018. 19:30h
KK Zagreb - KK Cedevita 81 - 94 Utorak 06. ožujka 2018. 18:00h
     
Kolo 18.
Utakmica Rezultat Vrijeme igranja
     
KK Zadar - KK Jazine Arbanasi 116 - 94 Petak 09. ožujka 2018. 18:00h
KK Ribola Kaštela - KK Zagreb 91 - 64 Subota 10. ožujka 2018. 19:00h
KK Cedevita - KK Zabok 85 - 68 Ponedjeljak 12. ožujka 2018. 20:00h
KK Alkar - KK Škrljevo 72 - 81 Subota 10. ožujka 2018. 19:30h
KK Vrijednosnice Osijek - KK Split 73 - 68 Subota 10. ožujka 2018. 17:05h
KK Hermes Analitica - KK Cibona 83 - 109 Srijeda 07. ožujka 2018. 18:00h
     
Kolo 19.
Utakmica Rezultat Vrijeme igranja
     
KK Split - KK Zadar 88 - 120 Nedjelja 18. ožujka 2018. 17:05h
KK Hermes Analitica - KK Ribola Kaštela 73 - 83 Subota 17. ožujka 2018. 18:00h
KK Cibona - GKK Šibenik 88 - 68 Petak 16. ožujka 2018. 20:00h
KK Jazine Arbanasi - KK Alkar 93 - 86 Nedjelja 18. ožujka 2018. 19:00h
KK Škrljevo - KK Cedevita 72 - 88 Srijeda 21. ožujka 2018. 18:00h
KK Zabok - KK Zagreb 85 - 74 Subota 17. ožujka 2018. 19:00h
     
Kolo 20.
Utakmica Rezultat Vrijeme igranja
     
KK Ribola Kaštela - KK Zabok 63 - 82 Subota 24. ožujka 2018. 19:00h
KK Zagreb - KK Škrljevo 95 - 88 Nedjelja 25. ožujka 2018. 12:00h
KK Cedevita - KK Jazine Arbanasi 116 - 65 Utorak 27. ožujka 2018. 18:00h
KK Alkar - KK Split 58 - 73 Nedjelja 25. ožujka 2018. 17:05h
KK Vrijednosnice Osijek - KK Cibona 69 - 86 Petak 23. ožujka 2018. 18:00h
GKK Šibenik - KK Hermes Analitica 93 - 63 Subota 24. ožujka 2018. 19:00h
     
Kolo 21.
Utakmica Rezultat Vrijeme igranja
     
KK Cibona - KK Zadar 80 - 98 Četvrtak 29. ožujka 2018. 18:00h
GKK Šibenik - KK Ribola Kaštela 74 - 57 Subota 31. ožujka 2018. 19:00h
KK Hermes Analitica - KK Vrijednosnice Osijek 82 - 76 Petak 30. ožujka 2018. 17:00h
KK Split - KK Cedevita 63 - 108 Srijeda 04. travnja 2018. 19:00h
KK Jazine Arbanasi - KK Zagreb 101 - 97 Subota 31. ožujka 2018. 16:00h
KK Škrljevo - KK Zabok 83 - 76 Subota 31. ožujka 2018. 17:05h
     
Kolo 22.
Utakmica Rezultat Vrijeme igranja
     
KK Zadar - KK Hermes Analitica 83 - 74 Četvrtak 05. travnja 2018. 19:00h
KK Ribola Kaštela - KK Škrljevo 73 - 81 Subota 07. travnja 2018. 19:00h
KK Zabok - KK Jazine Arbanasi 96 - 78 Subota 07. travnja 2018. 19:30h
KK Zagreb - KK Split 82 - 103 Nedjelja 08. travnja 2018. 12:00h
KK Alkar - KK Cibona 88 - 99 Subota 07. travnja 2018. 19:30h
KK Vrijednosnice Osijek - GKK Šibenik 71 - 73 Ponedjeljak 09. travnja 2018. 18:00h
     
Kolo 23.
Utakmica Rezultat Vrijeme igranja
     
GKK Šibenik - KK Zadar 72 - 92 Subota 14. travnja 2018. 17:00h
KK Vrijednosnice Osijek - KK Ribola Kaštela 87 - 67 Subota 14. travnja 2018. 18:00h
KK Hermes Analitica - KK Alkar 94 - 95 Subota 14. travnja 2018. 15:00h
KK Cibona - KK Cedevita 71 - 79 Nedjelja 15. travnja 2018. 17:05h
KK Split - KK Zabok 88 - 63 Subota 14. travnja 2018. 19:00h
KK Jazine Arbanasi - KK Škrljevo 101 - 90 Subota 14. travnja 2018. 19:00h
     
Kolo 24.
Utakmica Rezultat Vrijeme igranja
     
KK Zadar - KK Vrijednosnice Osijek 95 - 79 Srijeda 18. travnja 2018. 19:00h
KK Ribola Kaštela - KK Jazine Arbanasi 99 - 71 Srijeda 18. travnja 2018. 17:45h
KK Škrljevo - KK Split 98 - 100 Srijeda 18. travnja 2018. 19:00h
KK Zagreb - KK Cibona 91 - 98 Utorak 17. travnja 2018. 18:00h
KK Cedevita - KK Hermes Analitica 93 - 48 Srijeda 18. travnja 2018. 18:00h
KK Alkar - GKK Šibenik 77 - 76 Utorak 17. travnja 2018. 19:30h
     
Kolo 25.
Utakmica Rezultat Vrijeme igranja
     
KK Zadar - KK Ribola Kaštela 105 - 56 Subota 21. travnja 2018. 19:00h
KK Vrijednosnice Osijek - KK Alkar 95 - 72 Subota 21. travnja 2018. 18:00h
GKK Šibenik - KK Cedevita 54 - 75 Subota 21. travnja 2018. 19:00h
KK Hermes Analitica - KK Zagreb 95 - 69 Nedjelja 22. travnja 2018. 12:00h
KK Cibona - KK Zabok 72 - 65 Ponedjeljak 23. travnja 2018. 18:00h
KK Split - KK Jazine Arbanasi 111 - 81 Subota 21. travnja 2018. 19:00h
     
Kolo 26.
Utakmica Rezultat Vrijeme igranja
     
KK Alkar - KK Zadar 81 - 103 Četvrtak 26. travnja 2018. 19:30h
KK Ribola Kaštela - KK Split 77 - 89 Srijeda 25. travnja 2018. 17:45h
KK Škrljevo - KK Cibona 66 - 94 Četvrtak 26. travnja 2018. 20:00h
KK Zabok - KK Hermes Analitica 80 - 51 Četvrtak 26. travnja 2018. 19:30h
KK Zagreb - GKK Šibenik 77 - 97 Srijeda 25. travnja 2018. 18:00h
KK Vrijednosnice Osijek - KK Cedevita 54 - 74 Srijeda 25. travnja 2018. 18:00h
     
Četvrtfinale
Utakmica Rezultat Vrijeme igranja
     
KK Zadar - KK Zabok 98 - 76 Srijeda 02. svibnja 2018. 19:00h
KK Cedevita - KK Vrijednosnice Osijek 111 - 67 Srijeda 02. svibnja 2018. 18:00h
KK Cibona - KK Škrljevo 116 - 77 Srijeda 09. svibnja 2018. 18:00h
KK Split - GKK Šibenik 94 - 76 Srijeda 02. svibnja 2018. 18:00h
     
Četvrtfinale
Utakmica Rezultat Vrijeme igranja
     
KK Zabok - KK Zadar 69 - 87 Subota 05. svibnja 2018. 17:05h
KK Vrijednosnice Osijek - KK Cedevita 62 - 89 Subota 05. svibnja 2018. 17:00h
KK Škrljevo - KK Cibona 62 - 61 Subota 05. svibnja 2018. 20:00h
GKK Šibenik - KK Split 82 - 84 Subota 05. svibnja 2018. 19:00h
     
Polufinale
Utakmica Rezultat Vrijeme igranja
     
KK Zadar - KK Cibona 89 - 78 Subota 12. svibnja 2018. 19:00h
KK Cedevita - KK Split 84 - 80 Subota 19. svibnja 2018.
     
Polufinale
Utakmica Rezultat Vrijeme igranja
     
KK Cibona - KK Zadar 96 - 86 Utorak 15. svibnja 2018. 20:00h
KK Split - KK Cedevita 75 - 66 Srijeda 16. svibnja 2018. 19:00h
     
Polufinale
Utakmica Rezultat Vrijeme igranja
     
KK Zadar - KK Cibona 88 - 96 Nedjelja 20. svibnja 2018. 18:00h
KK Cedevita - KK Split 95 - 64 Subota 19. svibnja 2018. 20:00h
     

Sponzori