Kolo 1.
Utakmica |
Rezultat |
Vrijeme igranja |
|
|
|
KK Cedevita - KK Zadar
|
76 - 65 |
Petak 06. listopada 2017. 16:00h
|
KK Jazine Arbanasi - KK Cibona |
66 - 71 |
Četvrtak 05. listopada 2017. 16:00h
|
KK Alkar - KK Ribola Kaštela |
85 - 62 |
Subota 07. listopada 2017. 17:30h
|
KK Škrljevo - KK Hermes Analitica |
70 - 59 |
Subota 07. listopada 2017. 17:00h
|
KK Zabok - GKK Šibenik |
72 - 81 |
Nedjelja 08. listopada 2017. 15:00h
|
KK Zagreb - KK Vrijednosnice Osijek |
68 - 86 |
Nedjelja 08. listopada 2017. 10:00h
|
|
|
|
Kolo 2.
Utakmica |
Rezultat |
Vrijeme igranja |
|
|
|
KK Zadar - KK Zagreb
|
124 - 99 |
Četvrtak 12. listopada 2017. 17:00h
|
GKK Šibenik - KK Škrljevo |
103 - 101 |
Petak 13. listopada 2017. 16:00h
|
KK Hermes Analitica - KK Jazine Arbanasi |
75 - 72 |
Subota 14. listopada 2017. 16:00h
|
KK Vrijednosnice Osijek - KK Zabok |
65 - 85 |
Nedjelja 15. listopada 2017. 15:05h
|
KK Alkar - KK Cedevita |
61 - 88 |
Nedjelja 15. listopada 2017. 16:30h
|
KK Cibona - KK Split |
86 - 67 |
Ponedjeljak 16. listopada 2017. 16:00h
|
|
|
|
Kolo 3.
Utakmica |
Rezultat |
Vrijeme igranja |
|
|
|
KK Zabok - KK Zadar
|
71 - 92 |
Subota 21. listopada 2017. 17:00h
|
KK Cedevita - KK Ribola Kaštela |
93 - 55 |
Ponedjeljak 23. listopada 2017. 17:00h
|
KK Jazine Arbanasi - GKK Šibenik |
36 - 72 |
Subota 21. listopada 2017. 18:00h
|
KK Split - KK Hermes Analitica |
94 - 67 |
Nedjelja 22. listopada 2017. 16:00h
|
KK Škrljevo - KK Vrijednosnice Osijek |
89 - 81 |
Nedjelja 22. listopada 2017. 15:05h
|
KK Zagreb - KK Alkar |
81 - 75 |
Petak 20. listopada 2017. 16:00h
|
|
|
|
Kolo 4.
Kolo 5.
Utakmica |
Rezultat |
Vrijeme igranja |
|
|
|
KK Jazine Arbanasi - KK Zadar
|
78 - 89 |
Ponedjeljak 06. studenog 2017. 17:00h
|
KK Split - KK Vrijednosnice Osijek |
100 - 91 |
Subota 04. studenog 2017. 18:00h
|
KK Škrljevo - KK Alkar |
82 - 66 |
Subota 04. studenog 2017. 18:00h
|
KK Zabok - KK Cedevita |
74 - 111 |
Nedjelja 05. studenog 2017. 17:00h
|
KK Zagreb - KK Ribola Kaštela |
101 - 86 |
Nedjelja 05. studenog 2017. 11:00h
|
KK Cibona - KK Hermes Analitica |
83 - 92 |
Utorak 07. studenog 2017. 17:00h
|
|
|
|
Kolo 6.
Utakmica |
Rezultat |
Vrijeme igranja |
|
|
|
KK Zadar - KK Split
|
78 - 76 |
Ponedjeljak 13. studenog 2017. 17:00h
|
KK Alkar - KK Jazine Arbanasi |
78 - 76 |
Subota 11. studenog 2017. 18:30h
|
KK Cedevita - KK Škrljevo |
93 - 68 |
Četvrtak 09. studenog 2017. 18:00h
|
KK Ribola Kaštela - KK Hermes Analitica |
73 - 79 |
Subota 11. studenog 2017. 18:00h
|
KK Zagreb - KK Zabok |
67 - 96 |
Nedjelja 12. studenog 2017. 11:00h
|
GKK Šibenik - KK Cibona |
73 - 71 |
Nedjelja 12. studenog 2017. 16:00h
|
|
|
|
Kolo 7.
Utakmica |
Rezultat |
Vrijeme igranja |
|
|
|
KK Zabok - KK Ribola Kaštela |
92 - 70 |
Petak 17. studenog 2017. 18:30h
|
KK Škrljevo - KK Zagreb |
111 - 73 |
Subota 18. studenog 2017. 18:00h
|
KK Jazine Arbanasi - KK Cedevita |
70 - 96 |
Nedjelja 19. studenog 2017. 18:00h
|
KK Split - KK Alkar |
79 - 54 |
Nedjelja 19. studenog 2017. 17:00h
|
KK Cibona - KK Vrijednosnice Osijek |
86 - 61 |
Petak 17. studenog 2017. 17:00h
|
KK Hermes Analitica - GKK Šibenik |
60 - 87 |
Subota 18. studenog 2017. 17:00h
|
|
|
|
Kolo 8.
Utakmica |
Rezultat |
Vrijeme igranja |
|
|
|
KK Zadar - KK Cibona
|
76 - 66 |
Četvrtak 30. studenog 2017. 17:00h
|
KK Ribola Kaštela - GKK Šibenik |
63 - 70 |
Subota 02. prosinca 2017. 18:00h
|
KK Vrijednosnice Osijek - KK Hermes Analitica |
61 - 69 |
Subota 02. prosinca 2017. 15:30h
|
KK Cedevita - KK Split |
74 - 67 |
Nedjelja 03. prosinca 2017. 16:05h
|
KK Zagreb - KK Jazine Arbanasi |
85 - 77 |
Nedjelja 03. prosinca 2017. 11:00h
|
KK Zabok - KK Škrljevo |
65 - 66 |
Subota 02. prosinca 2017. 18:00h
|
|
|
|
Kolo 9.
Utakmica |
Rezultat |
Vrijeme igranja |
|
|
|
KK Hermes Analitica - KK Zadar
|
63 - 87 |
Nedjelja 10. prosinca 2017. 16:05h
|
KK Škrljevo - KK Ribola Kaštela |
117 - 75 |
Subota 09. prosinca 2017. 18:00h
|
KK Jazine Arbanasi - KK Zabok |
69 - 83 |
Nedjelja 10. prosinca 2017. 19:00h
|
KK Split - KK Zagreb |
111 - 86 |
Subota 09. prosinca 2017. 18:00h
|
KK Cibona - KK Alkar |
101 - 69 |
Četvrtak 07. prosinca 2017. 16:00h
|
GKK Šibenik - KK Vrijednosnice Osijek |
74 - 62 |
Petak 08. prosinca 2017. 17:00h
|
|
|
|
Kolo 10.
Utakmica |
Rezultat |
Vrijeme igranja |
|
|
|
KK Zadar - GKK Šibenik
|
81 - 72 |
Ponedjeljak 18. prosinca 2017. 19:00h
|
KK Ribola Kaštela - KK Vrijednosnice Osijek |
96 - 100 |
Subota 16. prosinca 2017. 18:00h
|
KK Alkar - KK Hermes Analitica |
73 - 70 |
Subota 16. prosinca 2017. 18:30h
|
KK Cedevita - KK Cibona |
84 - 81 |
Petak 15. prosinca 2017. 17:00h
|
KK Zabok - KK Split |
81 - 85 |
Subota 16. prosinca 2017. 18:00h
|
KK Škrljevo - KK Jazine Arbanasi |
69 - 59 |
Subota 16. prosinca 2017. 18:00h
|
|
|
|
Kolo 11.
Kolo 12.
Utakmica |
Rezultat |
Vrijeme igranja |
|
|
|
KK Ribola Kaštela - KK Zadar
|
47 - 97 |
Petak 12. siječnja 2018. 16:45h
|
KK Alkar - KK Vrijednosnice Osijek |
81 - 74 |
Subota 13. siječnja 2018. 18:30h
|
KK Cedevita - GKK Šibenik |
88 - 58 |
Četvrtak 11. siječnja 2018. 17:00h
|
KK Zagreb - KK Hermes Analitica |
87 - 95 |
Nedjelja 14. siječnja 2018. 11:00h
|
KK Zabok - KK Cibona |
68 - 97 |
Subota 13. siječnja 2018. 16:05h
|
KK Jazine Arbanasi - KK Split |
62 - 114 |
Petak 12. siječnja 2018. 17:00h
|
|
|
|
Kolo 13.
Kolo 14.
Utakmica |
Rezultat |
Vrijeme igranja |
|
|
|
KK Zadar - KK Cedevita
|
83 - 72 |
Nedjelja 28. siječnja 2018. 16:05h
|
KK Ribola Kaštela - KK Alkar |
73 - 64 |
Subota 27. siječnja 2018. 18:00h
|
KK Vrijednosnice Osijek - KK Zagreb |
76 - 71 |
Subota 27. siječnja 2018. 16:00h
|
GKK Šibenik - KK Zabok |
77 - 74 |
Subota 27. siječnja 2018. 16:00h
|
KK Hermes Analitica - KK Škrljevo |
77 - 84 |
Četvrtak 25. siječnja 2018. 17:00h
|
KK Cibona - KK Jazine Arbanasi |
119 - 76 |
Utorak 30. siječnja 2018. 16:00h
|
|
|
|
Kolo 15.
Kolo 16.
Utakmica |
Rezultat |
Vrijeme igranja |
|
|
|
KK Zadar - KK Zabok
|
83 - 81 |
Četvrtak 08. veljače 2018. 19:00h
|
KK Ribola Kaštela - KK Cedevita |
56 - 89 |
Srijeda 28. veljače 2018. 16:45h
|
KK Alkar - KK Zagreb |
80 - 71 |
Subota 10. veljače 2018. 18:30h
|
KK Vrijednosnice Osijek - KK Škrljevo |
78 - 83 |
Nedjelja 11. veljače 2018. 18:00h
|
GKK Šibenik - KK Jazine Arbanasi |
89 - 75 |
Subota 10. veljače 2018. 17:00h
|
KK Hermes Analitica - KK Split |
85 - 94 |
Četvrtak 15. veljače 2018. 17:00h
|
|
|
|
Kolo 17.
Kolo 18.
Utakmica |
Rezultat |
Vrijeme igranja |
|
|
|
KK Zadar - KK Jazine Arbanasi
|
116 - 94 |
Petak 09. ožujka 2018. 17:00h
|
KK Ribola Kaštela - KK Zagreb |
91 - 64 |
Subota 10. ožujka 2018. 18:00h
|
KK Cedevita - KK Zabok |
85 - 68 |
Ponedjeljak 12. ožujka 2018. 19:00h
|
KK Alkar - KK Škrljevo |
72 - 81 |
Subota 10. ožujka 2018. 18:30h
|
KK Vrijednosnice Osijek - KK Split |
73 - 68 |
Subota 10. ožujka 2018. 16:05h
|
KK Hermes Analitica - KK Cibona |
83 - 109 |
Srijeda 07. ožujka 2018. 17:00h
|
|
|
|
Kolo 19.
Kolo 20.
Utakmica |
Rezultat |
Vrijeme igranja |
|
|
|
KK Ribola Kaštela - KK Zabok |
63 - 82 |
Subota 24. ožujka 2018. 18:00h
|
KK Zagreb - KK Škrljevo |
95 - 88 |
Nedjelja 25. ožujka 2018. 10:00h
|
KK Cedevita - KK Jazine Arbanasi |
116 - 65 |
Utorak 27. ožujka 2018. 16:00h
|
KK Alkar - KK Split |
58 - 73 |
Nedjelja 25. ožujka 2018. 15:05h
|
KK Vrijednosnice Osijek - KK Cibona |
69 - 86 |
Petak 23. ožujka 2018. 17:00h
|
GKK Šibenik - KK Hermes Analitica |
93 - 63 |
Subota 24. ožujka 2018. 18:00h
|
|
|
|
Kolo 21.
Kolo 22.
Utakmica |
Rezultat |
Vrijeme igranja |
|
|
|
KK Zadar - KK Hermes Analitica
|
83 - 74 |
Četvrtak 05. travnja 2018. 17:00h
|
KK Ribola Kaštela - KK Škrljevo |
73 - 81 |
Subota 07. travnja 2018. 17:00h
|
KK Zabok - KK Jazine Arbanasi |
96 - 78 |
Subota 07. travnja 2018. 17:30h
|
KK Zagreb - KK Split |
82 - 103 |
Nedjelja 08. travnja 2018. 10:00h
|
KK Alkar - KK Cibona |
88 - 99 |
Subota 07. travnja 2018. 17:30h
|
KK Vrijednosnice Osijek - GKK Šibenik |
71 - 73 |
Ponedjeljak 09. travnja 2018. 16:00h
|
|
|
|
Kolo 23.
Kolo 24.
Kolo 25.
Utakmica |
Rezultat |
Vrijeme igranja |
|
|
|
KK Zadar - KK Ribola Kaštela
|
105 - 56 |
Subota 21. travnja 2018. 17:00h
|
KK Vrijednosnice Osijek - KK Alkar |
95 - 72 |
Subota 21. travnja 2018. 16:00h
|
GKK Šibenik - KK Cedevita |
54 - 75 |
Subota 21. travnja 2018. 17:00h
|
KK Hermes Analitica - KK Zagreb |
95 - 69 |
Nedjelja 22. travnja 2018. 10:00h
|
KK Cibona - KK Zabok |
72 - 65 |
Ponedjeljak 23. travnja 2018. 16:00h
|
KK Split - KK Jazine Arbanasi |
111 - 81 |
Subota 21. travnja 2018. 17:00h
|
|
|
|
Kolo 26.
Utakmica |
Rezultat |
Vrijeme igranja |
|
|
|
KK Alkar - KK Zadar
|
81 - 103 |
Četvrtak 26. travnja 2018. 17:30h
|
KK Ribola Kaštela - KK Split |
77 - 89 |
Srijeda 25. travnja 2018. 15:45h
|
KK Škrljevo - KK Cibona |
66 - 94 |
Četvrtak 26. travnja 2018. 18:00h
|
KK Zabok - KK Hermes Analitica |
80 - 51 |
Četvrtak 26. travnja 2018. 17:30h
|
KK Zagreb - GKK Šibenik |
77 - 97 |
Srijeda 25. travnja 2018. 16:00h
|
KK Vrijednosnice Osijek - KK Cedevita |
54 - 74 |
Srijeda 25. travnja 2018. 16:00h
|
|
|
|
Četvrtfinale
Četvrtfinale
Polufinale
Polufinale
Polufinale