Kolo 1.
Utakmica |
Rezultat |
Vrijeme igranja |
|
|
|
KK Zadar - Union Olimpija
|
79 - 59 |
Subota 10. listopada 2009. 14:00h
|
Cibona - Široki HT Eronet |
85 - 65 |
Subota 10. listopada 2009. 18:00h
|
Helios Domžale - Cedevita |
76 - 69 |
Subota 10. listopada 2009. 16:00h
|
Hemofarm STADA - Radnički |
72 - 77 |
Subota 10. listopada 2009. 16:00h
|
Bosna ASA BHT - Zagreb CO |
64 - 71 |
Petak 09. listopada 2009. 18:15h
|
Budućnost m:tel - Crvena zvezda |
71 - 63 |
Subota 10. listopada 2009. 19:00h
|
Partizan - FMP |
86 - 59 |
Subota 26. prosinca 2009. 18:30h
|
|
|
|
Kolo 2.
Utakmica |
Rezultat |
Vrijeme igranja |
|
|
|
Radnički - KK Zadar
|
72 - 69 |
Utorak 13. listopada 2009. 16:00h
|
Partizan - Cibona |
51 - 64 |
Srijeda 14. listopada 2009. 16:00h
|
Široki HT Eronet - Helios Domžale |
72 - 77 |
Utorak 13. listopada 2009. 18:00h
|
Cedevita - Hemofarm STADA |
91 - 87 |
Srijeda 14. listopada 2009. 18:00h
|
Union Olimpija - Bosna ASA BHT |
89 - 67 |
Srijeda 21. listopada 2009. 18:00h
|
Zagreb CO - Budućnost m:tel |
80 - 75 |
Utorak 13. listopada 2009. 16:00h
|
FMP - Crvena zvezda |
85 - 81 |
Utorak 13. listopada 2009. 16:00h
|
|
|
|
Kolo 3.
Utakmica |
Rezultat |
Vrijeme igranja |
|
|
|
KK Zadar - Cedevita
|
89 - 85 |
Subota 17. listopada 2009. 17:00h
|
Crvena zvezda - Zagreb CO |
89 - 66 |
Subota 17. listopada 2009. 17:00h
|
Budućnost m:tel - Union Olimpija |
79 - 85 |
Nedjelja 18. listopada 2009. 18:00h
|
Bosna ASA BHT - Radnički |
75 - 67 |
Petak 16. listopada 2009. 18:15h
|
Hemofarm STADA - Široki HT Eronet |
83 - 69 |
Nedjelja 18. listopada 2009. 15:00h
|
Helios Domžale - Partizan |
67 - 73 |
Subota 17. listopada 2009. 17:00h
|
Cibona - FMP |
75 - 59 |
Subota 17. listopada 2009. 15:00h
|
|
|
|
Kolo 4.
Utakmica |
Rezultat |
Vrijeme igranja |
|
|
|
Široki HT Eronet - KK Zadar
|
83 - 70 |
Petak 23. listopada 2009. 18:15h
|
Cibona - Helios Domžale |
98 - 66 |
Subota 24. listopada 2009. 17:00h
|
Partizan - Hemofarm STADA |
84 - 80 |
Nedjelja 25. listopada 2009. 16:00h
|
Cedevita - Bosna ASA BHT |
83 - 76 |
Subota 24. listopada 2009. 15:00h
|
Radnički - Budućnost m:tel |
55 - 82 |
Nedjelja 25. listopada 2009. 17:00h
|
Union Olimpija - Crvena zvezda |
94 - 76 |
Subota 24. listopada 2009. 17:00h
|
FMP - Zagreb CO |
81 - 86 |
Subota 24. listopada 2009. 16:00h
|
|
|
|
Kolo 5.
Utakmica |
Rezultat |
Vrijeme igranja |
|
|
|
KK Zadar - Partizan
|
77 - 66 |
Nedjelja 01. studenog 2009. 19:00h
|
Zagreb CO - Union Olimpija |
77 - 67 |
Subota 31. listopada 2009. 19:00h
|
Crvena zvezda - Radnički |
100 - 101 |
Subota 31. listopada 2009. 18:00h
|
Budućnost m:tel - Cedevita |
95 - 65 |
Subota 31. listopada 2009. 18:15h
|
Bosna ASA BHT - Široki HT Eronet |
64 - 75 |
Petak 30. listopada 2009. 19:15h
|
Hemofarm STADA - Cibona |
94 - 96 |
Nedjelja 01. studenog 2009. 16:00h
|
Helios Domžale - FMP |
73 - 80 |
Subota 31. listopada 2009. 18:00h
|
|
|
|
Kolo 6.
Utakmica |
Rezultat |
Vrijeme igranja |
|
|
|
Cibona - KK Zadar
|
68 - 65 |
Subota 07. studenog 2009. 18:00h
|
Helios Domžale - Hemofarm STADA |
60 - 85 |
Subota 07. studenog 2009. 15:00h
|
Partizan - Bosna ASA BHT |
72 - 58 |
Subota 07. studenog 2009. 18:30h
|
Široki HT Eronet - Budućnost m:tel |
76 - 72 |
Petak 06. studenog 2009. 19:15h
|
Cedevita - Crvena zvezda |
88 - 74 |
Subota 07. studenog 2009. 15:30h
|
Radnički - Zagreb CO |
57 - 75 |
Subota 07. studenog 2009. 17:00h
|
FMP - Union Olimpija |
67 - 79 |
Nedjelja 08. studenog 2009. 17:00h
|
|
|
|
Kolo 7.
Utakmica |
Rezultat |
Vrijeme igranja |
|
|
|
KK Zadar - Helios Domžale
|
97 - 70 |
Subota 14. studenog 2009. 18:00h
|
Union Olimpija - Radnički |
85 - 65 |
Subota 14. studenog 2009. 18:30h
|
Zagreb CO - Cedevita |
91 - 79 |
Subota 14. studenog 2009. 19:00h
|
Crvena zvezda - Široki HT Eronet |
97 - 81 |
Subota 14. studenog 2009. 18:00h
|
Budućnost m:tel - Partizan |
59 - 65 |
Nedjelja 15. studenog 2009. 18:15h
|
Bosna ASA BHT - Cibona |
55 - 80 |
Subota 14. studenog 2009. 16:00h
|
Hemofarm STADA - FMP |
77 - 63 |
Subota 14. studenog 2009. 17:00h
|
|
|
|
Kolo 8.
Utakmica |
Rezultat |
Vrijeme igranja |
|
|
|
Hemofarm STADA - KK Zadar
|
67 - 58 |
Srijeda 27. siječnja 2010. 18:00h
|
Partizan - Crvena zvezda |
73 - 76 |
Četvrtak 19. studenog 2009. 18:30h
|
Cedevita - Union Olimpija |
70 - 73 |
Utorak 17. studenog 2009. 19:00h
|
Široki HT Eronet - Zagreb CO |
74 - 72 |
Utorak 17. studenog 2009. 19:00h
|
FMP - Radnički |
97 - 66 |
Četvrtak 19. studenog 2009. 17:00h
|
Cibona - Budućnost m:tel |
79 - 54 |
Utorak 17. studenog 2009. 17:00h
|
Helios Domžale - Bosna ASA BHT |
66 - 60 |
Utorak 17. studenog 2009. 18:00h
|
|
|
|
Kolo 9.
Utakmica |
Rezultat |
Vrijeme igranja |
|
|
|
KK Zadar - FMP
|
90 - 69 |
Subota 21. studenog 2009. 18:00h
|
Bosna ASA BHT - Hemofarm STADA |
72 - 82 |
Petak 20. studenog 2009. 19:15h
|
Budućnost m:tel - Helios Domžale |
72 - 63 |
Subota 21. studenog 2009. 18:15h
|
Crvena zvezda - Cibona |
72 - 51 |
Subota 21. studenog 2009. 17:00h
|
Zagreb CO - Partizan |
85 - 83 |
Subota 21. studenog 2009. 19:00h
|
Union Olimpija - Široki HT Eronet |
86 - 82 |
Subota 21. studenog 2009. 18:00h
|
Radnički - Cedevita |
67 - 58 |
Subota 21. studenog 2009. 17:00h
|
|
|
|
Kolo 10.
Utakmica |
Rezultat |
Vrijeme igranja |
|
|
|
KK Zadar - Bosna ASA BHT
|
104 - 54 |
Subota 28. studenog 2009. 18:00h
|
FMP - Cedevita |
85 - 87 |
Subota 28. studenog 2009. 17:00h
|
Široki HT Eronet - Radnički |
96 - 83 |
Subota 28. studenog 2009. 19:15h
|
Partizan - Union Olimpija |
80 - 70 |
Subota 28. studenog 2009. 18:30h
|
Cibona - Zagreb CO |
113 - 76 |
Subota 28. studenog 2009. 18:00h
|
Helios Domžale - Crvena zvezda |
66 - 72 |
Subota 28. studenog 2009. 16:00h
|
Hemofarm STADA - Budućnost m:tel |
89 - 71 |
Subota 28. studenog 2009. 17:00h
|
|
|
|
Kolo 11.
Utakmica |
Rezultat |
Vrijeme igranja |
|
|
|
Budućnost m:tel - KK Zadar
|
97 - 81 |
Subota 05. prosinca 2009. 18:15h
|
Bosna ASA BHT - FMP |
68 - 66 |
Petak 04. prosinca 2009. 19:15h
|
Crvena zvezda - Hemofarm STADA |
86 - 88 |
Subota 05. prosinca 2009. 18:30h
|
Zagreb CO - Helios Domžale |
84 - 69 |
Subota 05. prosinca 2009. 19:00h
|
Union Olimpija - Cibona |
71 - 63 |
Nedjelja 06. prosinca 2009. 19:00h
|
Radnički - Partizan |
67 - 73 |
Subota 05. prosinca 2009. 17:00h
|
Cedevita - Široki HT Eronet |
93 - 86 |
Subota 05. prosinca 2009. 16:00h
|
|
|
|
Kolo 12.
Utakmica |
Rezultat |
Vrijeme igranja |
|
|
|
KK Zadar - Crvena zvezda
|
89 - 83 |
Subota 12. prosinca 2009. 17:00h
|
FMP - Široki HT Eronet |
86 - 68 |
Subota 12. prosinca 2009. 17:00h
|
Partizan - Cedevita |
95 - 75 |
Subota 12. prosinca 2009. 18:30h
|
Cibona - Radnički |
92 - 55 |
Nedjelja 13. prosinca 2009. 17:00h
|
Helios Domžale - Union Olimpija |
51 - 73 |
Nedjelja 13. prosinca 2009. 11:00h
|
Hemofarm STADA - Zagreb CO |
74 - 66 |
Subota 12. prosinca 2009. 17:00h
|
Bosna ASA BHT - Budućnost m:tel |
73 - 77 |
Subota 12. prosinca 2009. 19:15h
|
|
|
|
Kolo 13.
Utakmica |
Rezultat |
Vrijeme igranja |
|
|
|
Zagreb CO - KK Zadar
|
95 - 97 |
Subota 19. prosinca 2009. 15:30h
|
Budućnost m:tel - FMP |
78 - 70 |
Subota 19. prosinca 2009. 18:00h
|
Crvena zvezda - Bosna ASA BHT |
85 - 79 |
Subota 19. prosinca 2009. 18:30h
|
Union Olimpija - Hemofarm STADA |
72 - 79 |
Subota 19. prosinca 2009. 17:00h
|
Radnički - Helios Domžale |
69 - 66 |
Petak 18. prosinca 2009. 17:00h
|
Cedevita - Cibona |
72 - 87 |
Nedjelja 20. prosinca 2009. 17:00h
|
Široki HT Eronet - Partizan |
48 - 63 |
Nedjelja 20. prosinca 2009. 18:30h
|
|
|
|
Kolo 14.
Utakmica |
Rezultat |
Vrijeme igranja |
|
|
|
Union Olimpija - KK Zadar
|
84 - 77 |
Srijeda 23. prosinca 2009. 18:00h
|
FMP - Partizan |
81 - 84 |
Srijeda 23. prosinca 2009. 17:00h
|
Široki HT Eronet - Cibona |
72 - 83 |
Srijeda 23. prosinca 2009. 19:15h
|
Cedevita - Helios Domžale |
92 - 81 |
Srijeda 23. prosinca 2009. 18:30h
|
Radnički - Hemofarm STADA |
77 - 69 |
Utorak 22. prosinca 2009. 17:00h
|
Zagreb CO - Bosna ASA BHT |
83 - 65 |
Utorak 22. prosinca 2009. 17:00h
|
Crvena zvezda - Budućnost m:tel |
77 - 88 |
Utorak 22. prosinca 2009. 18:30h
|
|
|
|
Kolo 15.
Utakmica |
Rezultat |
Vrijeme igranja |
|
|
|
KK Zadar - Radnički
|
86 - 60 |
Subota 09. siječnja 2010. 18:00h
|
Crvena zvezda - FMP |
87 - 73 |
Subota 09. siječnja 2010. 18:30h
|
Budućnost m:tel - Zagreb CO |
82 - 73 |
Subota 09. siječnja 2010. 18:15h
|
Bosna ASA BHT - Union Olimpija |
79 - 76 |
Nedjelja 10. siječnja 2010. 11:15h
|
Hemofarm STADA - Cedevita |
87 - 71 |
Subota 09. siječnja 2010. 18:15h
|
Helios Domžale - Široki HT Eronet |
72 - 64 |
Subota 09. siječnja 2010. 18:00h
|
Cibona - Partizan |
69 - 59 |
Nedjelja 10. siječnja 2010. 15:15h
|
|
|
|
Kolo 16.
Utakmica |
Rezultat |
Vrijeme igranja |
|
|
|
Cedevita - KK Zadar
|
75 - 69 |
Subota 16. siječnja 2010. 17:00h
|
FMP - Cibona |
95 - 71 |
Subota 16. siječnja 2010. 17:00h
|
Partizan - Helios Domžale |
84 - 76 |
Subota 16. siječnja 2010. 18:30h
|
Široki HT Eronet - Hemofarm STADA |
76 - 94 |
Subota 16. siječnja 2010. 19:15h
|
Radnički - Bosna ASA BHT |
83 - 69 |
Subota 16. siječnja 2010. 17:00h
|
Union Olimpija - Budućnost m:tel |
78 - 82 |
Nedjelja 17. siječnja 2010. 18:00h
|
Zagreb CO - Crvena zvezda |
81 - 80 |
Subota 16. siječnja 2010. 17:00h
|
|
|
|
Kolo 17.
Utakmica |
Rezultat |
Vrijeme igranja |
|
|
|
KK Zadar - Široki HT Eronet
|
88 - 65 |
Utorak 19. siječnja 2010. 18:00h
|
Zagreb CO - FMP |
90 - 81 |
Utorak 19. siječnja 2010. 17:00h
|
Crvena zvezda - Union Olimpija |
71 - 72 |
Srijeda 20. siječnja 2010. 18:30h
|
Budućnost m:tel - Radnički |
79 - 67 |
Srijeda 20. siječnja 2010. 15:00h
|
Bosna ASA BHT - Cedevita |
63 - 76 |
Srijeda 20. siječnja 2010. 18:30h
|
Hemofarm STADA - Partizan |
90 - 91 |
Utorak 19. siječnja 2010. 17:30h
|
Helios Domžale - Cibona |
59 - 73 |
Srijeda 20. siječnja 2010. 18:00h
|
|
|
|
Kolo 18.
Utakmica |
Rezultat |
Vrijeme igranja |
|
|
|
Partizan - KK Zadar
|
86 - 74 |
Subota 23. siječnja 2010. 18:30h
|
FMP - Helios Domžale |
81 - 65 |
Subota 23. siječnja 2010. 17:00h
|
Cibona - Hemofarm STADA |
55 - 57 |
Nedjelja 24. siječnja 2010. 16:00h
|
Široki HT Eronet - Bosna ASA BHT |
90 - 62 |
Subota 23. siječnja 2010. 19:15h
|
Cedevita - Budućnost m:tel |
83 - 71 |
Subota 23. siječnja 2010. 17:00h
|
Radnički - Crvena zvezda |
55 - 68 |
Subota 23. siječnja 2010. 19:30h
|
Union Olimpija - Zagreb CO |
82 - 85 |
Subota 23. siječnja 2010. 18:00h
|
|
|
|
Kolo 19.
Utakmica |
Rezultat |
Vrijeme igranja |
|
|
|
KK Zadar - Cibona
|
87 - 92 |
Nedjelja 31. siječnja 2010. 19:00h
|
Union Olimpija - FMP |
95 - 54 |
Subota 30. siječnja 2010. 16:00h
|
Zagreb CO - Radnički |
87 - 80 |
Subota 30. siječnja 2010. 19:00h
|
Crvena zvezda - Cedevita |
83 - 63 |
Subota 30. siječnja 2010. 18:30h
|
Budućnost m:tel - Široki HT Eronet |
77 - 57 |
Subota 30. siječnja 2010. 18:15h
|
Bosna ASA BHT - Partizan |
84 - 86 |
Ponedjeljak 15. ožujka 2010. 18:30h
|
Hemofarm STADA - Helios Domžale |
75 - 76 |
Nedjelja 31. siječnja 2010. 18:00h
|
|
|
|
Kolo 20.
Utakmica |
Rezultat |
Vrijeme igranja |
|
|
|
Helios Domžale - KK Zadar
|
65 - 111 |
Subota 06. veljače 2010. 15:00h
|
FMP - Hemofarm STADA |
81 - 75 |
Subota 06. veljače 2010. 18:30h
|
Cibona - Bosna ASA BHT |
87 - 62 |
Nedjelja 07. veljače 2010. 17:00h
|
Partizan - Budućnost m:tel |
75 - 56 |
Subota 06. veljače 2010. 17:00h
|
Široki HT Eronet - Crvena zvezda |
95 - 80 |
Subota 06. veljače 2010. 17:00h
|
Cedevita - Zagreb CO |
100 - 88 |
Subota 06. veljače 2010. 14:00h
|
Radnički - Union Olimpija |
74 - 70 |
Subota 06. veljače 2010. 17:00h
|
|
|
|
Kolo 21.
Utakmica |
Rezultat |
Vrijeme igranja |
|
|
|
KK Zadar - Hemofarm STADA
|
70 - 75 |
Subota 13. veljače 2010. 18:00h
|
Radnički - FMP |
81 - 77 |
Subota 13. veljače 2010. 17:00h
|
Union Olimpija - Cedevita |
82 - 68 |
Nedjelja 14. veljače 2010. 18:00h
|
Zagreb CO - Široki HT Eronet |
71 - 81 |
Subota 13. veljače 2010. 17:00h
|
Crvena zvezda - Partizan |
74 - 84 |
Nedjelja 14. veljače 2010. 18:30h
|
Budućnost m:tel - Cibona |
62 - 72 |
Subota 13. veljače 2010. 17:00h
|
Bosna ASA BHT - Helios Domžale |
66 - 55 |
Petak 12. veljače 2010. 19:15h
|
|
|
|
Kolo 22.
Utakmica |
Rezultat |
Vrijeme igranja |
|
|
|
FMP - KK Zadar
|
83 - 81 |
Subota 27. veljače 2010. 17:00h
|
Hemofarm STADA - Bosna ASA BHT |
80 - 60 |
Subota 27. veljače 2010. 19:15h
|
Helios Domžale - Budućnost m:tel |
58 - 73 |
Subota 27. veljače 2010. 18:00h
|
Cibona - Crvena zvezda |
82 - 79 |
Subota 27. veljače 2010. 18:15h
|
Partizan - Zagreb CO |
90 - 70 |
Subota 27. veljače 2010. 18:30h
|
Široki HT Eronet - Union Olimpija |
73 - 67 |
Subota 27. veljače 2010. 19:15h
|
Cedevita - Radnički |
80 - 72 |
Subota 27. veljače 2010. 16:00h
|
|
|
|
Kolo 23.
Utakmica |
Rezultat |
Vrijeme igranja |
|
|
|
Bosna ASA BHT - KK Zadar
|
87 - 83 |
Subota 06. ožujka 2010. 19:15h
|
Cedevita - FMP |
79 - 67 |
Subota 06. ožujka 2010. 16:00h
|
Radnički - Široki HT Eronet |
71 - 61 |
Subota 06. ožujka 2010. 17:00h
|
Union Olimpija - Partizan |
73 - 81 |
Nedjelja 07. ožujka 2010. 11:00h
|
Zagreb CO - Cibona |
76 - 87 |
Subota 06. ožujka 2010. 19:00h
|
Crvena zvezda - Helios Domžale |
102 - 71 |
Subota 06. ožujka 2010. 18:30h
|
Budućnost m:tel - Hemofarm STADA |
83 - 68 |
Subota 06. ožujka 2010. 18:30h
|
|
|
|
Kolo 24.
Utakmica |
Rezultat |
Vrijeme igranja |
|
|
|
KK Zadar - Budućnost m:tel
|
83 - 78 |
Subota 13. ožujka 2010. 17:00h
|
FMP - Bosna ASA BHT |
89 - 80 |
Petak 12. ožujka 2010. 17:00h
|
Hemofarm STADA - Crvena zvezda |
76 - 70 |
Subota 13. ožujka 2010. 18:00h
|
Helios Domžale - Zagreb CO |
71 - 84 |
Subota 13. ožujka 2010. 18:00h
|
Cibona - Union Olimpija |
59 - 85 |
Nedjelja 14. ožujka 2010. 17:00h
|
Partizan - Radnički |
85 - 62 |
Subota 13. ožujka 2010. 18:30h
|
Široki HT Eronet - Cedevita |
88 - 74 |
Subota 13. ožujka 2010. 19:15h
|
|
|
|
Kolo 25.
Utakmica |
Rezultat |
Vrijeme igranja |
|
|
|
Crvena zvezda - KK Zadar
|
77 - 72 |
Utorak 16. ožujka 2010. 17:30h
|
Široki HT Eronet - FMP |
83 - 63 |
Utorak 16. ožujka 2010. 16:00h
|
Cedevita - Partizan |
79 - 72 |
Srijeda 17. ožujka 2010. 18:00h
|
Radnički - Cibona |
72 - 64 |
Srijeda 17. ožujka 2010. 17:00h
|
Union Olimpija - Helios Domžale |
77 - 64 |
Srijeda 17. ožujka 2010. 18:00h
|
Zagreb CO - Hemofarm STADA |
77 - 83 |
Utorak 16. ožujka 2010. 17:00h
|
Budućnost m:tel - Bosna ASA BHT |
81 - 68 |
Srijeda 17. ožujka 2010. 17:30h
|
|
|
|
Kolo 26.
Utakmica |
Rezultat |
Vrijeme igranja |
|
|
|
KK Zadar - Zagreb CO
|
72 - 65 |
Subota 20. ožujka 2010. 17:00h
|
FMP - Budućnost m:tel |
73 - 70 |
Subota 20. ožujka 2010. 17:00h
|
Bosna ASA BHT - Crvena zvezda |
68 - 67 |
Subota 20. ožujka 2010. 19:15h
|
Hemofarm STADA - Union Olimpija |
73 - 60 |
Subota 20. ožujka 2010. 17:00h
|
Helios Domžale - Radnički |
73 - 71 |
Subota 20. ožujka 2010. 19:15h
|
Cibona - Cedevita |
93 - 82 |
Subota 20. ožujka 2010. 17:00h
|
Partizan - Široki HT Eronet |
80 - 69 |
Subota 20. ožujka 2010. 17:00h
|
|
|
|