Težak poraz u Pioniru 16.03.2015.

25. kolo ABA lige

Košarkaši Zadra su u sklopu 25. kola regionalne ABA lige gostovali u Pioniru kod Partizana te upisali težak poraz 87:53. Najbolji u redovima zadarske momčadi bio je Josip Sobin sa 16 poena dok je u redovima domaćina isti broj poena zabilježio novopridošla akvizicija Josh Akognon.

Iako oslabljeni odlaskom najboljeg igrača Jamesa Florencea, Zadrani su hrabro ušli u susret te vodstvom 15:20 završili prvu četvrtinu. Već druga četvrtina je donijela prve veće probleme s osobnim pogreškama (Sobin) da bi se na poluvrijeme otišlo s prednošću 36:28 za Partizan.

Nastavak utakmice je donio lošu igru naše momčadi te je domaćin samo povećavao svoju prednost na konačnih +34, iako je dobar dio zadnje četvrtine Duško Vujošević odmarao svoje najbolje igrače.