Kolo 1.
Utakmica |
Rezultat |
Vrijeme igranja |
|
|
|
KK Zadar - Cibona
|
62 - 53 |
Četvrtak 01. listopada 2015. 15:00h
|
Crvena zvezda Telekom - Mega Leks |
76 - 70 |
Četvrtak 01. listopada 2015. 19:00h
|
Budućnost VOLI - Krka |
81 - 65 |
Četvrtak 01. listopada 2015. 17:00h
|
Cedevita - Igokea |
67 - 56 |
Petak 02. listopada 2015. 17:00h
|
Union Olimpija - MZT Skopje Aerodrom |
91 - 76 |
Četvrtak 01. listopada 2015. 15:00h
|
Metalac Farmakom - Partizan NIS |
67 - 64 |
Petak 02. listopada 2015. 19:00h
|
Tajfun - Sutjeska |
71 - 68 |
Petak 02. listopada 2015. 15:00h
|
|
|
|
Kolo 2.
Utakmica |
Rezultat |
Vrijeme igranja |
|
|
|
Krka - KK Zadar
|
77 - 66 |
Subota 03. listopada 2015. 17:00h
|
Mega Leks - Partizan NIS |
76 - 59 |
Nedjelja 04. listopada 2015. 15:00h
|
MZT Skopje Aerodrom - Metalac Farmakom |
93 - 67 |
Nedjelja 04. listopada 2015. 17:00h
|
Igokea - Union Olimpija |
72 - 63 |
Ponedjeljak 05. listopada 2015. 19:00h
|
Cibona - Tajfun |
71 - 69 |
Nedjelja 04. listopada 2015. 17:00h
|
Crvena zvezda Telekom - Budućnost VOLI |
83 - 62 |
Subota 03. listopada 2015. 15:00h
|
Sutjeska - Cedevita |
68 - 83 |
Nedjelja 04. listopada 2015. 19:00h
|
|
|
|
Kolo 3.
Utakmica |
Rezultat |
Vrijeme igranja |
|
|
|
KK Zadar - Crvena zvezda Telekom
|
49 - 56 |
Utorak 06. listopada 2015. 15:00h
|
Budućnost VOLI - Mega Leks |
71 - 56 |
Srijeda 07. listopada 2015. 19:00h
|
Tajfun - Krka |
74 - 51 |
Utorak 06. listopada 2015. 19:00h
|
Cedevita - Cibona |
83 - 65 |
Utorak 06. listopada 2015. 17:00h
|
Metalac Farmakom - Igokea |
56 - 74 |
Srijeda 07. listopada 2015. 15:00h
|
Partizan NIS - MZT Skopje Aerodrom |
72 - 69 |
Utorak 06. listopada 2015. 19:00h
|
Union Olimpija - Sutjeska |
60 - 61 |
Srijeda 07. listopada 2015. 17:00h
|
|
|
|
Kolo 4.
Utakmica |
Rezultat |
Vrijeme igranja |
|
|
|
Budućnost VOLI - KK Zadar
|
78 - 47 |
Petak 09. listopada 2015. 15:00h
|
Mega Leks - MZT Skopje Aerodrom |
82 - 70 |
Petak 09. listopada 2015. 15:00h
|
Igokea - Partizan NIS |
71 - 64 |
Subota 10. listopada 2015. 15:00h
|
Cibona - Union Olimpija |
75 - 79 |
Petak 09. listopada 2015. 17:00h
|
Krka - Cedevita |
85 - 77 |
Petak 09. listopada 2015. 15:00h
|
Crvena zvezda Telekom - Tajfun |
113 - 66 |
Četvrtak 08. listopada 2015. 17:00h
|
Sutjeska - Metalac Farmakom |
84 - 73 |
Subota 10. listopada 2015. 17:00h
|
|
|
|
Kolo 5.
Utakmica |
Rezultat |
Vrijeme igranja |
|
|
|
KK Zadar - Mega Leks
|
76 - 81 |
Ponedjeljak 12. listopada 2015. 16:00h
|
Tajfun - Budućnost VOLI |
61 - 80 |
Nedjelja 11. listopada 2015. 15:00h
|
Cedevita - Crvena zvezda Telekom |
74 - 72 |
Nedjelja 11. listopada 2015. 17:00h
|
Union Olimpija - Krka |
80 - 50 |
Nedjelja 11. listopada 2015. 19:00h
|
Metalac Farmakom - Cibona |
77 - 61 |
Ponedjeljak 12. listopada 2015. 19:00h
|
MZT Skopje Aerodrom - Igokea |
75 - 70 |
Utorak 13. listopada 2015. 15:00h
|
Partizan NIS - Sutjeska |
75 - 67 |
Utorak 13. listopada 2015. 19:00h
|
|
|
|
Kolo 6.
Utakmica |
Rezultat |
Vrijeme igranja |
|
|
|
KK Zadar - Tajfun
|
73 - 67 |
Petak 16. listopada 2015. 19:00h
|
Mega Leks - Igokea |
69 - 68 |
Ponedjeljak 19. listopada 2015. 19:00h
|
Cibona - Partizan NIS |
63 - 57 |
Subota 17. listopada 2015. 15:00h
|
Krka - Metalac Farmakom |
70 - 75 |
Subota 17. listopada 2015. 17:00h
|
Crvena zvezda Telekom - Union Olimpija |
73 - 77 |
Nedjelja 18. listopada 2015. 15:00h
|
Budućnost VOLI - Cedevita |
76 - 66 |
Subota 17. listopada 2015. 19:00h
|
Sutjeska - MZT Skopje Aerodrom |
68 - 77 |
Nedjelja 18. listopada 2015. 17:00h
|
|
|
|
Kolo 7.
Utakmica |
Rezultat |
Vrijeme igranja |
|
|
|
Cedevita - KK Zadar
|
81 - 88 |
Nedjelja 25. listopada 2015. 18:00h
|
Tajfun - Mega Leks |
60 - 64 |
Petak 23. listopada 2015. 19:00h
|
Union Olimpija - Budućnost VOLI |
63 - 67 |
Subota 24. listopada 2015. 15:00h
|
Metalac Farmakom - Crvena zvezda Telekom |
62 - 68 |
Ponedjeljak 26. listopada 2015. 20:00h
|
Partizan NIS - Krka |
69 - 70 |
Subota 24. listopada 2015. 17:00h
|
MZT Skopje Aerodrom - Cibona |
69 - 68 |
Nedjelja 25. listopada 2015. 16:00h
|
Igokea - Sutjeska |
75 - 58 |
Subota 24. listopada 2015. 19:00h
|
|
|
|
Kolo 8.
Utakmica |
Rezultat |
Vrijeme igranja |
|
|
|
KK Zadar - Union Olimpija
|
67 - 56 |
Petak 30. listopada 2015. 16:00h
|
Cibona - Igokea |
86 - 72 |
Nedjelja 01. studenog 2015. 16:00h
|
Krka - MZT Skopje Aerodrom |
72 - 68 |
Subota 31. listopada 2015. 18:00h
|
Crvena zvezda Telekom - Partizan NIS |
92 - 77 |
Utorak 03. studenog 2015. 17:00h
|
Budućnost VOLI - Metalac Farmakom |
83 - 72 |
Subota 31. listopada 2015. 20:00h
|
Tajfun - Cedevita |
67 - 78 |
Nedjelja 01. studenog 2015. 18:00h
|
Mega Leks - Sutjeska |
101 - 72 |
Petak 30. listopada 2015. 20:00h
|
|
|
|
Kolo 9.
Utakmica |
Rezultat |
Vrijeme igranja |
|
|
|
Metalac Farmakom - KK Zadar
|
71 - 67 |
Petak 06. studenog 2015. 20:00h
|
Cedevita - Mega Leks |
78 - 68 |
Nedjelja 08. studenog 2015. 18:00h
|
Tajfun - Union Olimpija |
73 - 59 |
Nedjelja 08. studenog 2015. 16:00h
|
Partizan NIS - Budućnost VOLI |
86 - 77 |
Subota 07. studenog 2015. 20:00h
|
MZT Skopje Aerodrom - Crvena zvezda Telekom |
66 - 71 |
Ponedjeljak 09. studenog 2015. 17:00h
|
Igokea - Krka |
54 - 65 |
Subota 07. studenog 2015. 16:00h
|
Sutjeska - Cibona |
68 - 80 |
Subota 07. studenog 2015. 18:00h
|
Tajfun - Union Olimpija |
73 - 59 |
Nedjelja 08. studenog 2015. 16:00h
|
|
|
|
Kolo 10.
Utakmica |
Rezultat |
Vrijeme igranja |
|
|
|
KK Zadar - Partizan NIS
|
65 - 61 |
Ponedjeljak 16. studenog 2015. 20:00h
|
Mega Leks - Cibona |
76 - 72 |
Subota 14. studenog 2015. 18:00h
|
Crvena zvezda Telekom - Igokea |
81 - 87 |
Nedjelja 15. studenog 2015. 16:00h
|
Budućnost VOLI - MZT Skopje Aerodrom |
65 - 55 |
Subota 14. studenog 2015. 20:00h
|
Tajfun - Metalac Farmakom |
76 - 63 |
Petak 13. studenog 2015. 20:00h
|
Cedevita - Union Olimpija |
82 - 58 |
Nedjelja 15. studenog 2015. 18:00h
|
Krka - Sutjeska |
58 - 66 |
Subota 14. studenog 2015. 16:00h
|
|
|
|
Kolo 11.
Utakmica |
Rezultat |
Vrijeme igranja |
|
|
|
MZT Skopje Aerodrom - KK Zadar
|
60 - 72 |
Ponedjeljak 23. studenog 2015. 17:00h
|
Union Olimpija - Mega Leks |
89 - 99 |
Subota 21. studenog 2015. 16:00h
|
Metalac Farmakom - Cedevita |
79 - 81 |
Ponedjeljak 23. studenog 2015. 17:00h
|
Partizan NIS - Tajfun |
89 - 85 |
Petak 20. studenog 2015. 16:00h
|
Igokea - Budućnost VOLI |
76 - 86 |
Nedjelja 22. studenog 2015. 16:00h
|
Cibona - Krka |
|
Petak 20. studenog 2015. 23:00h
|
Sutjeska - Crvena zvezda Telekom |
62 - 70 |
Ponedjeljak 23. studenog 2015. 20:00h
|
Krka - Cibona |
90 - 86 |
Subota 21. studenog 2015. 18:00h
|
|
|
|
Kolo 12.
Utakmica |
Rezultat |
Vrijeme igranja |
|
|
|
KK Zadar - Igokea
|
69 - 60 |
Ponedjeljak 30. studenog 2015. 17:00h
|
Mega Leks - Krka |
84 - 77 |
Subota 28. studenog 2015. 18:00h
|
Crvena zvezda Telekom - Cibona |
75 - 58 |
Ponedjeljak 30. studenog 2015. 20:00h
|
Tajfun - MZT Skopje Aerodrom |
68 - 62 |
Nedjelja 29. studenog 2015. 16:00h
|
Cedevita - Partizan NIS |
75 - 72 |
Nedjelja 29. studenog 2015. 18:00h
|
Union Olimpija - Metalac Farmakom |
76 - 62 |
Subota 28. studenog 2015. 16:00h
|
Budućnost VOLI - Sutjeska |
89 - 87 |
Nedjelja 29. studenog 2015. 20:00h
|
|
|
|
Kolo 13.
Utakmica |
Rezultat |
Vrijeme igranja |
|
|
|
Sutjeska - KK Zadar
|
71 - 60 |
Petak 04. prosinca 2015. 20:00h
|
Metalac Farmakom - Mega Leks |
83 - 76 |
Nedjelja 06. prosinca 2015. 16:00h
|
Partizan NIS - Union Olimpija |
76 - 74 |
Subota 05. prosinca 2015. 18:00h
|
MZT Skopje Aerodrom - Cedevita |
65 - 70 |
Nedjelja 06. prosinca 2015. 18:00h
|
Igokea - Tajfun |
71 - 82 |
Subota 05. prosinca 2015. 16:00h
|
Cibona - Budućnost VOLI |
69 - 91 |
Subota 05. prosinca 2015. 20:00h
|
Krka - Crvena zvezda Telekom |
65 - 71 |
Ponedjeljak 07. prosinca 2015. 20:00h
|
|
|
|
Kolo 14.
Utakmica |
Rezultat |
Vrijeme igranja |
|
|
|
Cibona - KK Zadar
|
74 - 65 |
Nedjelja 13. prosinca 2015. 16:00h
|
Mega Leks - Crvena zvezda Telekom |
78 - 79 |
Ponedjeljak 14. prosinca 2015. 20:00h
|
Krka - Budućnost VOLI |
78 - 84 |
Subota 12. prosinca 2015. 20:00h
|
Igokea - Cedevita |
86 - 91 |
Nedjelja 13. prosinca 2015. 16:00h
|
MZT Skopje Aerodrom - Union Olimpija |
81 - 62 |
Subota 12. prosinca 2015. 18:00h
|
Partizan NIS - Metalac Farmakom |
81 - 70 |
Nedjelja 13. prosinca 2015. 18:00h
|
Sutjeska - Tajfun |
51 - 60 |
Petak 11. prosinca 2015. 20:00h
|
|
|
|
Kolo 15.
Utakmica |
Rezultat |
Vrijeme igranja |
|
|
|
KK Zadar - Krka
|
67 - 74 |
Subota 19. prosinca 2015. 20:00h
|
Partizan NIS - Mega Leks |
78 - 85 |
Subota 19. prosinca 2015. 18:00h
|
Metalac Farmakom - MZT Skopje Aerodrom |
68 - 77 |
Subota 19. prosinca 2015. 16:00h
|
Union Olimpija - Igokea |
79 - 63 |
Nedjelja 20. prosinca 2015. 16:00h
|
Tajfun - Cibona |
52 - 74 |
Subota 19. prosinca 2015. 18:00h
|
Budućnost VOLI - Crvena zvezda Telekom |
68 - 54 |
Ponedjeljak 21. prosinca 2015. 20:00h
|
Cedevita - Sutjeska |
73 - 50 |
Nedjelja 20. prosinca 2015. 18:00h
|
|
|
|
Kolo 16.
Utakmica |
Rezultat |
Vrijeme igranja |
|
|
|
Crvena zvezda Telekom - KK Zadar
|
83 - 57 |
Četvrtak 24. prosinca 2015. 14:00h
|
Mega Leks - Budućnost VOLI |
81 - 83 |
Četvrtak 24. prosinca 2015. 18:00h
|
Krka - Tajfun |
103 - 96 |
Utorak 22. prosinca 2015. 20:00h
|
Cibona - Cedevita |
69 - 81 |
Utorak 22. prosinca 2015. 18:00h
|
Igokea - Metalac Farmakom |
60 - 66 |
Srijeda 23. prosinca 2015. 20:00h
|
MZT Skopje Aerodrom - Partizan NIS |
82 - 78 |
Srijeda 23. prosinca 2015. 16:00h
|
Sutjeska - Union Olimpija |
86 - 78 |
Srijeda 23. prosinca 2015. 18:00h
|
|
|
|
Kolo 17.
Utakmica |
Rezultat |
Vrijeme igranja |
|
|
|
KK Zadar - Budućnost VOLI
|
52 - 65 |
Ponedjeljak 28. prosinca 2015. 20:00h
|
MZT Skopje Aerodrom - Mega Leks |
76 - 77 |
Ponedjeljak 28. prosinca 2015. 17:00h
|
Partizan NIS - Igokea |
66 - 73 |
Nedjelja 27. prosinca 2015. 16:00h
|
Union Olimpija - Cibona |
67 - 68 |
Srijeda 30. prosinca 2015. 18:00h
|
Cedevita - Krka |
70 - 60 |
Subota 26. prosinca 2015. 18:00h
|
Tajfun - Crvena zvezda Telekom |
63 - 73 |
Nedjelja 27. prosinca 2015. 14:00h
|
Metalac Farmakom - Sutjeska |
84 - 78 |
Subota 26. prosinca 2015. 16:00h
|
|
|
|
Kolo 18.
Utakmica |
Rezultat |
Vrijeme igranja |
|
|
|
Mega Leks - KK Zadar
|
87 - 61 |
Subota 02. siječnja 2016. 16:00h
|
Budućnost VOLI - Tajfun |
81 - 61 |
Subota 02. siječnja 2016. 20:00h
|
Crvena zvezda Telekom - Cedevita |
79 - 80 |
Ponedjeljak 04. siječnja 2016. 17:00h
|
Krka - Union Olimpija |
55 - 59 |
Subota 02. siječnja 2016. 18:00h
|
Cibona - Metalac Farmakom |
77 - 73 |
Nedjelja 03. siječnja 2016. 18:00h
|
Igokea - MZT Skopje Aerodrom |
70 - 86 |
Nedjelja 03. siječnja 2016. 16:00h
|
Sutjeska - Partizan NIS |
82 - 71 |
Ponedjeljak 04. siječnja 2016. 20:00h
|
|
|
|
Kolo 19.
Utakmica |
Rezultat |
Vrijeme igranja |
|
|
|
Tajfun - KK Zadar
|
66 - 82 |
Petak 08. siječnja 2016. 19:00h
|
Igokea - Mega Leks |
80 - 75 |
Ponedjeljak 11. siječnja 2016. 20:00h
|
Partizan NIS - Cibona |
85 - 82 |
Nedjelja 10. siječnja 2016. 18:00h
|
Metalac Farmakom - Krka |
83 - 77 |
Subota 09. siječnja 2016. 18:00h
|
Union Olimpija - Crvena zvezda Telekom |
69 - 77 |
Ponedjeljak 11. siječnja 2016. 16:00h
|
Cedevita - Budućnost VOLI |
57 - 81 |
Nedjelja 10. siječnja 2016. 16:00h
|
MZT Skopje Aerodrom - Sutjeska |
71 - 75 |
Nedjelja 10. siječnja 2016. 20:00h
|
|
|
|
Kolo 20.
Utakmica |
Rezultat |
Vrijeme igranja |
|
|
|
KK Zadar - Cedevita
|
81 - 72 |
Nedjelja 17. siječnja 2016. 18:00h
|
Mega Leks - Tajfun |
92 - 70 |
Nedjelja 17. siječnja 2016. 16:00h
|
Budućnost VOLI - Union Olimpija |
89 - 77 |
Subota 16. siječnja 2016. 20:00h
|
Crvena zvezda Telekom - Metalac Farmakom |
86 - 74 |
Ponedjeljak 18. siječnja 2016. 20:00h
|
Krka - Partizan NIS |
70 - 75 |
Subota 16. siječnja 2016. 18:00h
|
Cibona - MZT Skopje Aerodrom |
68 - 62 |
Subota 16. siječnja 2016. 16:00h
|
Sutjeska - Igokea |
72 - 83 |
Petak 15. siječnja 2016. 19:00h
|
|
|
|
Kolo 21.
Utakmica |
Rezultat |
Vrijeme igranja |
|
|
|
Union Olimpija - KK Zadar
|
84 - 76 |
Subota 23. siječnja 2016. 18:00h
|
Igokea - Cibona |
68 - 57 |
Nedjelja 24. siječnja 2016. 16:00h
|
MZT Skopje Aerodrom - Krka |
69 - 67 |
Subota 23. siječnja 2016. 16:00h
|
Partizan NIS - Crvena zvezda Telekom |
86 - 81 |
Ponedjeljak 25. siječnja 2016. 20:00h
|
Metalac Farmakom - Budućnost VOLI |
61 - 67 |
Petak 22. siječnja 2016. 19:00h
|
Cedevita - Tajfun |
94 - 61 |
Nedjelja 24. siječnja 2016. 20:00h
|
Sutjeska - Mega Leks |
68 - 73 |
Nedjelja 24. siječnja 2016. 18:00h
|
|
|
|
Kolo 22.
Utakmica |
Rezultat |
Vrijeme igranja |
|
|
|
KK Zadar - Metalac Farmakom
|
88 - 72 |
Petak 29. siječnja 2016. 19:00h
|
Mega Leks - Cedevita |
100 - 93 |
Nedjelja 31. siječnja 2016. 18:00h
|
Tajfun - Union Olimpija |
|
Petak 29. siječnja 2016. 23:00h
|
Budućnost VOLI - Partizan NIS |
78 - 65 |
Subota 30. siječnja 2016. 18:00h
|
Crvena zvezda Telekom - MZT Skopje Aerodrom |
92 - 79 |
Ponedjeljak 01. veljače 2016. 17:00h
|
Krka - Igokea |
74 - 64 |
Subota 30. siječnja 2016. 16:00h
|
Cibona - Sutjeska |
93 - 76 |
Nedjelja 31. siječnja 2016. 16:00h
|
Union Olimpija - Tajfun |
77 - 69 |
Subota 30. siječnja 2016. 20:00h
|
|
|
|
Kolo 23.
Utakmica |
Rezultat |
Vrijeme igranja |
|
|
|
Partizan NIS - KK Zadar
|
87 - 76 |
Subota 06. veljače 2016. 20:00h
|
Cibona - Mega Leks |
82 - 89 |
Nedjelja 07. veljače 2016. 18:00h
|
Igokea - Crvena zvezda Telekom |
54 - 74 |
Nedjelja 07. veljače 2016. 16:00h
|
MZT Skopje Aerodrom - Budućnost VOLI |
68 - 72 |
Ponedjeljak 08. veljače 2016. 20:00h
|
Metalac Farmakom - Tajfun |
78 - 62 |
Subota 06. veljače 2016. 18:00h
|
Union Olimpija - Cedevita |
84 - 91 |
Nedjelja 07. veljače 2016. 20:00h
|
Sutjeska - Krka |
87 - 81 |
Subota 06. veljače 2016. 16:00h
|
|
|
|
Kolo 24.
Utakmica |
Rezultat |
Vrijeme igranja |
|
|
|
KK Zadar - MZT Skopje Aerodrom
|
84 - 72 |
Petak 12. veljače 2016. 19:00h
|
Mega Leks - Union Olimpija |
78 - 81 |
Subota 13. veljače 2016. 18:00h
|
Cedevita - Metalac Farmakom |
77 - 63 |
Nedjelja 14. veljače 2016. 18:00h
|
Tajfun - Partizan NIS |
65 - 83 |
Subota 13. veljače 2016. 16:00h
|
Budućnost VOLI - Igokea |
89 - 74 |
Ponedjeljak 15. veljače 2016. 20:00h
|
Krka - Cibona |
|
Petak 12. veljače 2016. 23:00h
|
Crvena zvezda Telekom - Sutjeska |
96 - 67 |
Nedjelja 14. veljače 2016. 16:00h
|
Cibona - Krka |
85 - 78 |
Subota 13. veljače 2016. 20:00h
|
|
|
|
Kolo 25.
Utakmica |
Rezultat |
Vrijeme igranja |
|
|
|
Igokea - KK Zadar
|
77 - 73 |
Nedjelja 28. veljače 2016. 16:00h
|
Krka - Mega Leks |
74 - 57 |
Subota 27. veljače 2016. 18:00h
|
Cibona - Crvena zvezda Telekom |
83 - 94 |
Ponedjeljak 29. veljače 2016. 17:00h
|
MZT Skopje Aerodrom - Tajfun |
77 - 70 |
Petak 26. veljače 2016. 19:00h
|
Partizan NIS - Cedevita |
82 - 61 |
Ponedjeljak 29. veljače 2016. 19:00h
|
Metalac Farmakom - Union Olimpija |
74 - 61 |
Subota 27. veljače 2016. 16:00h
|
Sutjeska - Budućnost VOLI |
92 - 91 |
Nedjelja 28. veljače 2016. 18:00h
|
|
|
|
Kolo 26.
Utakmica |
Rezultat |
Vrijeme igranja |
|
|
|
KK Zadar - Sutjeska
|
85 - 83 |
Ponedjeljak 07. ožujka 2016. 17:00h
|
Mega Leks - Metalac Farmakom |
77 - 64 |
Ponedjeljak 07. ožujka 2016. 17:00h
|
Union Olimpija - Partizan NIS |
118 - 115 |
Ponedjeljak 07. ožujka 2016. 17:00h
|
Cedevita - MZT Skopje Aerodrom |
89 - 64 |
Nedjelja 06. ožujka 2016. 18:00h
|
Tajfun - Igokea |
76 - 81 |
Ponedjeljak 07. ožujka 2016. 17:00h
|
Budućnost VOLI - Cibona |
78 - 68 |
Ponedjeljak 07. ožujka 2016. 20:00h
|
Crvena zvezda Telekom - Krka |
77 - 67 |
Ponedjeljak 07. ožujka 2016. 17:00h
|
Igokea - Partizan NIS |
|
Četvrtak 09. ožujka 2017. 23:00h
|
Krka - Cibona |
|
Četvrtak 09. ožujka 2017. 23:00h
|
MZT Skopje Aerodrom - Mornar |
63 - 69 |
Ponedjeljak 13. ožujka 2017. 17:00h
|
Igokea - Partizan NIS |
70 - 64 |
Subota 11. ožujka 2017. 16:00h
|
Krka - Cibona |
95 - 91 |
Nedjelja 12. ožujka 2017. 18:00h
|
Mega Leks - Karpoš Sokoli |
82 - 69 |
Petak 10. ožujka 2017. 19:00h
|
Cedevita - FMP |
104 - 92 |
Subota 11. ožujka 2017. 18:00h
|
Crvena zvezda mts - Budućnost VOLI |
82 - 66 |
Ponedjeljak 13. ožujka 2017. 20:00h
|
|
|
|