Kolo 1.
Utakmica |
Rezultat |
Vrijeme igranja |
|
|
|
KK Kvarner 2010 - KK Zadar
|
72 - 77 |
Utorak 11. listopada 2016. 14:00h
|
KK Cibona - KK Hermes Analitica |
96 - 78 |
Srijeda 05. listopada 2016. 17:00h
|
KK Jolly JBS - KK Gorica |
91 - 49 |
Subota 08. listopada 2016. 17:00h
|
KK Zabok - KK Vrijednosnice Osijek |
76 - 85 |
Subota 08. listopada 2016. 17:00h
|
KK Alkar - GKK Šibenik |
81 - 89 |
Subota 08. listopada 2016. 17:30h
|
KK Zagreb - KK Škrljevo |
82 - 78 |
Nedjelja 09. listopada 2016. 10:00h
|
KK Cedevita - KK Split |
82 - 52 |
Četvrtak 11. svibnja 2017. 18:00h
|
|
|
|
Kolo 2.
Utakmica |
Rezultat |
Vrijeme igranja |
|
|
|
KK Zadar - GKK Šibenik
|
80 - 76 |
Petak 14. listopada 2016. 16:00h
|
KK Vrijednosnice Osijek - KK Cibona |
78 - 71 |
Utorak 11. listopada 2016. 17:00h
|
KK Split - KK Alkar |
85 - 74 |
Subota 15. listopada 2016. 15:00h
|
KK Škrljevo - KK Jolly JBS |
80 - 93 |
Subota 15. listopada 2016. 17:00h
|
KK Kvarner 2010 - KK Zagreb |
67 - 72 |
Subota 15. listopada 2016. 18:30h
|
KK Gorica - KK Zabok |
109 - 95 |
Nedjelja 16. listopada 2016. 15:30h
|
KK Hermes Analitica - KK Cedevita |
67 - 106 |
Ponedjeljak 17. listopada 2016. 16:15h
|
|
|
|
Kolo 3.
Utakmica |
Rezultat |
Vrijeme igranja |
|
|
|
KK Zagreb - KK Zadar
|
86 - 93 |
Nedjelja 23. listopada 2016. 15:00h
|
KK Jolly JBS - KK Kvarner 2010 |
87 - 81 |
Subota 22. listopada 2016. 17:00h
|
KK Zabok - KK Škrljevo |
88 - 80 |
Subota 22. listopada 2016. 17:00h
|
KK Cedevita - KK Vrijednosnice Osijek |
75 - 65 |
Petak 21. listopada 2016. 16:00h
|
KK Alkar - KK Hermes Analitica |
89 - 64 |
Subota 22. listopada 2016. 17:30h
|
GKK Šibenik - KK Split |
92 - 73 |
Nedjelja 23. listopada 2016. 17:00h
|
KK Cibona - KK Gorica |
90 - 65 |
Četvrtak 13. listopada 2016. 17:00h
|
|
|
|
Kolo 4.
Utakmica |
Rezultat |
Vrijeme igranja |
|
|
|
KK Zadar - KK Split
|
84 - 89 |
Ponedjeljak 31. listopada 2016. 18:00h
|
KK Hermes Analitica - GKK Šibenik |
61 - 92 |
Subota 29. listopada 2016. 16:00h
|
KK Vrijednosnice Osijek - KK Alkar |
76 - 69 |
Subota 29. listopada 2016. 15:00h
|
KK Gorica - KK Cedevita |
68 - 88 |
Petak 28. listopada 2016. 17:00h
|
KK Škrljevo - KK Cibona |
74 - 92 |
Četvrtak 27. listopada 2016. 17:00h
|
KK Kvarner 2010 - KK Zabok |
79 - 74 |
Subota 29. listopada 2016. 18:30h
|
KK Zagreb - KK Jolly JBS |
85 - 63 |
Petak 28. listopada 2016. 16:00h
|
|
|
|
Kolo 5.
Utakmica |
Rezultat |
Vrijeme igranja |
|
|
|
KK Jolly JBS - KK Zadar
|
87 - 57 |
Nedjelja 06. studenog 2016. 16:00h
|
KK Zabok - KK Zagreb |
83 - 95 |
Subota 05. studenog 2016. 18:00h
|
KK Cibona - KK Kvarner 2010 |
93 - 77 |
Četvrtak 03. studenog 2016. 19:00h
|
KK Cedevita - KK Škrljevo |
93 - 78 |
Srijeda 02. studenog 2016. 18:00h
|
KK Alkar - KK Gorica |
95 - 78 |
Subota 05. studenog 2016. 18:30h
|
GKK Šibenik - KK Vrijednosnice Osijek |
78 - 66 |
Subota 05. studenog 2016. 16:00h
|
KK Split - KK Hermes Analitica |
91 - 61 |
Subota 05. studenog 2016. 18:00h
|
|
|
|
Kolo 6.
Utakmica |
Rezultat |
Vrijeme igranja |
|
|
|
KK Zadar - KK Hermes Analitica
|
92 - 76 |
Četvrtak 10. studenog 2016. 18:30h
|
KK Vrijednosnice Osijek - KK Split |
62 - 72 |
Subota 12. studenog 2016. 14:00h
|
KK Gorica - GKK Šibenik |
81 - 99 |
Nedjelja 13. studenog 2016. 16:00h
|
KK Škrljevo - KK Alkar |
91 - 84 |
Petak 11. studenog 2016. 18:00h
|
KK Kvarner 2010 - KK Cedevita |
78 - 85 |
Ponedjeljak 14. studenog 2016. 15:00h
|
KK Jolly JBS - KK Zabok |
94 - 78 |
Subota 12. studenog 2016. 18:00h
|
KK Zagreb - KK Cibona |
70 - 90 |
Utorak 10. siječnja 2017. 17:00h
|
|
|
|
Kolo 7.
Utakmica |
Rezultat |
Vrijeme igranja |
|
|
|
KK Zabok - KK Zadar
|
87 - 84 |
Nedjelja 20. studenog 2016. 17:00h
|
KK Cibona - KK Jolly JBS |
78 - 87 |
Petak 18. studenog 2016. 17:00h
|
KK Cedevita - KK Zagreb |
95 - 73 |
Subota 19. studenog 2016. 11:00h
|
KK Alkar - KK Kvarner 2010 |
89 - 71 |
Subota 19. studenog 2016. 18:30h
|
GKK Šibenik - KK Škrljevo |
88 - 68 |
Subota 19. studenog 2016. 17:00h
|
KK Split - KK Gorica |
89 - 70 |
Subota 19. studenog 2016. 18:00h
|
KK Hermes Analitica - KK Vrijednosnice Osijek |
80 - 87 |
Subota 19. studenog 2016. 16:00h
|
|
|
|
Kolo 8.
Utakmica |
Rezultat |
Vrijeme igranja |
|
|
|
KK Zadar - KK Vrijednosnice Osijek
|
73 - 64 |
Petak 25. studenog 2016. 18:00h
|
KK Gorica - KK Hermes Analitica |
124 - 113 |
Subota 26. studenog 2016. 17:00h
|
KK Škrljevo - KK Split |
59 - 61 |
Subota 26. studenog 2016. 18:30h
|
KK Kvarner 2010 - GKK Šibenik |
76 - 98 |
Subota 26. studenog 2016. 17:00h
|
KK Zagreb - KK Alkar |
80 - 71 |
Nedjelja 27. studenog 2016. 11:00h
|
KK Jolly JBS - KK Cedevita |
84 - 78 |
Ponedjeljak 28. studenog 2016. 18:00h
|
KK Cibona - KK Zabok |
94 - 83 |
Petak 25. studenog 2016. 17:00h
|
|
|
|
Kolo 9.
Utakmica |
Rezultat |
Vrijeme igranja |
|
|
|
KK Cibona - KK Zadar
|
102 - 88 |
Četvrtak 02. veljače 2017. 17:00h
|
KK Cedevita - KK Zabok |
112 - 81 |
Utorak 06. prosinca 2016. 18:00h
|
KK Alkar - KK Jolly JBS |
63 - 85 |
Subota 03. prosinca 2016. 18:30h
|
GKK Šibenik - KK Zagreb |
84 - 78 |
Četvrtak 27. travnja 2017. 16:00h
|
KK Split - KK Kvarner 2010 |
88 - 69 |
Subota 03. prosinca 2016. 18:00h
|
KK Hermes Analitica - KK Škrljevo |
97 - 77 |
Subota 03. prosinca 2016. 17:00h
|
KK Vrijednosnice Osijek - KK Gorica |
92 - 78 |
Subota 03. prosinca 2016. 16:00h
|
|
|
|
Kolo 10.
Utakmica |
Rezultat |
Vrijeme igranja |
|
|
|
KK Zadar - KK Gorica
|
97 - 53 |
Srijeda 07. prosinca 2016. 18:00h
|
KK Škrljevo - KK Vrijednosnice Osijek |
59 - 75 |
Subota 10. prosinca 2016. 18:30h
|
KK Kvarner 2010 - KK Hermes Analitica |
78 - 72 |
Subota 10. prosinca 2016. 17:00h
|
KK Zagreb - KK Split |
93 - 84 |
Utorak 06. prosinca 2016. 17:00h
|
KK Jolly JBS - GKK Šibenik |
77 - 76 |
Subota 10. prosinca 2016. 16:00h
|
KK Zabok - KK Alkar |
104 - 84 |
Subota 10. prosinca 2016. 18:00h
|
KK Cedevita - KK Cibona |
79 - 54 |
Nedjelja 28. svibnja 2017. 18:00h
|
|
|
|
Kolo 11.
Utakmica |
Rezultat |
Vrijeme igranja |
|
|
|
KK Cedevita - KK Zadar
|
77 - 75 |
Utorak 20. prosinca 2016. 18:00h
|
KK Alkar - KK Cibona |
80 - 98 |
Ponedjeljak 19. prosinca 2016. 17:00h
|
GKK Šibenik - KK Zabok |
89 - 64 |
Subota 17. prosinca 2016. 17:00h
|
KK Split - KK Jolly JBS |
85 - 77 |
Utorak 17. siječnja 2017. 18:00h
|
KK Hermes Analitica - KK Zagreb |
82 - 92 |
Subota 17. prosinca 2016. 17:00h
|
KK Gorica - KK Škrljevo |
73 - 83 |
Nedjelja 18. prosinca 2016. 17:00h
|
KK Vrijednosnice Osijek - KK Kvarner 2010 |
84 - 66 |
Ponedjeljak 26. prosinca 2016. 18:00h
|
|
|
|
Kolo 12.
Utakmica |
Rezultat |
Vrijeme igranja |
|
|
|
KK Zadar - KK Škrljevo
|
74 - 65 |
Petak 23. prosinca 2016. 18:00h
|
KK Zagreb - KK Vrijednosnice Osijek |
69 - 75 |
Petak 23. prosinca 2016. 17:00h
|
KK Jolly JBS - KK Hermes Analitica |
100 - 59 |
Petak 23. prosinca 2016. 17:00h
|
KK Zabok - KK Split |
71 - 86 |
Subota 14. siječnja 2017. 16:00h
|
KK Cibona - GKK Šibenik |
72 - 66 |
Srijeda 10. svibnja 2017. 16:00h
|
KK Cedevita - KK Alkar |
111 - 71 |
Petak 13. siječnja 2017. 17:00h
|
KK Kvarner 2010 - KK Gorica |
73 - 77 |
Četvrtak 05. siječnja 2017. 16:00h
|
|
|
|
Kolo 13.
Utakmica |
Rezultat |
Vrijeme igranja |
|
|
|
KK Alkar - KK Zadar
|
89 - 83 |
Četvrtak 29. prosinca 2016. 18:30h
|
GKK Šibenik - KK Cedevita |
95 - 81 |
Utorak 27. prosinca 2016. 17:00h
|
KK Split - KK Cibona |
82 - 75 |
Četvrtak 05. siječnja 2017. 17:00h
|
KK Hermes Analitica - KK Zabok |
93 - 86 |
Četvrtak 29. prosinca 2016. 17:30h
|
KK Vrijednosnice Osijek - KK Jolly JBS |
62 - 64 |
Četvrtak 29. prosinca 2016. 17:00h
|
KK Gorica - KK Zagreb |
78 - 87 |
Četvrtak 29. prosinca 2016. 17:00h
|
KK Škrljevo - KK Kvarner 2010 |
83 - 72 |
Četvrtak 29. prosinca 2016. 18:00h
|
|
|
|
Kolo 14.
Utakmica |
Rezultat |
Vrijeme igranja |
|
|
|
KK Zadar - KK Kvarner 2010
|
101 - 64 |
Srijeda 18. siječnja 2017. 17:00h
|
KK Škrljevo - KK Zagreb |
74 - 55 |
Subota 21. siječnja 2017. 19:00h
|
KK Gorica - KK Jolly JBS |
92 - 109 |
Subota 21. siječnja 2017. 17:00h
|
KK Vrijednosnice Osijek - KK Zabok |
84 - 78 |
Subota 21. siječnja 2017. 17:00h
|
KK Hermes Analitica - KK Cibona |
80 - 89 |
Ponedjeljak 23. siječnja 2017. 17:15h
|
KK Split - KK Cedevita |
78 - 97 |
Nedjelja 07. svibnja 2017. 18:30h
|
GKK Šibenik - KK Alkar |
78 - 70 |
Subota 21. siječnja 2017. 17:00h
|
|
|
|
Kolo 15.
Utakmica |
Rezultat |
Vrijeme igranja |
|
|
|
GKK Šibenik - KK Zadar
|
64 - 53 |
Petak 27. siječnja 2017. 17:00h
|
KK Alkar - KK Split |
56 - 93 |
Subota 28. siječnja 2017. 16:00h
|
KK Cedevita - KK Hermes Analitica |
106 - 85 |
Nedjelja 29. siječnja 2017. 18:00h
|
KK Cibona - KK Vrijednosnice Osijek |
97 - 69 |
Petak 27. siječnja 2017. 17:30h
|
KK Zabok - KK Gorica |
78 - 68 |
Subota 28. siječnja 2017. 18:00h
|
KK Jolly JBS - KK Škrljevo |
86 - 74 |
Subota 28. siječnja 2017. 18:00h
|
KK Zagreb - KK Kvarner 2010 |
96 - 75 |
Nedjelja 29. siječnja 2017. 11:00h
|
|
|
|
Kolo 16.
Utakmica |
Rezultat |
Vrijeme igranja |
|
|
|
KK Zadar - KK Zagreb
|
94 - 86 |
Srijeda 08. veljače 2017. 18:00h
|
KK Kvarner 2010 - KK Jolly JBS |
76 - 92 |
Subota 04. veljače 2017. 17:00h
|
KK Škrljevo - KK Zabok |
90 - 58 |
Subota 04. veljače 2017. 18:00h
|
KK Gorica - KK Cibona |
70 - 80 |
Subota 04. veljače 2017. 17:00h
|
KK Vrijednosnice Osijek - KK Cedevita |
70 - 98 |
Ponedjeljak 06. veljače 2017. 17:00h
|
KK Hermes Analitica - KK Alkar |
89 - 80 |
Subota 04. veljače 2017. 17:00h
|
KK Split - GKK Šibenik |
107 - 106 |
Petak 03. veljače 2017. 17:00h
|
|
|
|
Kolo 17.
Utakmica |
Rezultat |
Vrijeme igranja |
|
|
|
KK Split - KK Zadar
|
91 - 94 |
Nedjelja 12. veljače 2017. 16:00h
|
GKK Šibenik - KK Hermes Analitica |
93 - 75 |
Četvrtak 09. veljače 2017. 18:30h
|
KK Alkar - KK Vrijednosnice Osijek |
54 - 87 |
Subota 11. veljače 2017. 18:30h
|
KK Cedevita - KK Gorica |
92 - 70 |
Srijeda 08. ožujka 2017. 17:00h
|
KK Cibona - KK Škrljevo |
98 - 71 |
Petak 10. veljače 2017. 17:00h
|
KK Zabok - KK Kvarner 2010 |
85 - 83 |
Subota 11. veljače 2017. 18:00h
|
KK Jolly JBS - KK Zagreb |
96 - 79 |
Petak 10. veljače 2017. 17:00h
|
|
|
|
Kolo 18.
Utakmica |
Rezultat |
Vrijeme igranja |
|
|
|
KK Zadar - KK Jolly JBS
|
84 - 72 |
Ponedjeljak 27. veljače 2017. 17:00h
|
KK Zagreb - KK Zabok |
114 - 118 |
Nedjelja 26. veljače 2017. 11:00h
|
KK Kvarner 2010 - KK Cibona |
86 - 98 |
Petak 24. veljače 2017. 17:00h
|
KK Škrljevo - KK Cedevita |
80 - 77 |
Subota 25. veljače 2017. 18:00h
|
KK Gorica - KK Alkar |
94 - 67 |
Subota 25. veljače 2017. 17:00h
|
KK Vrijednosnice Osijek - GKK Šibenik |
80 - 81 |
Nedjelja 26. veljače 2017. 16:00h
|
KK Hermes Analitica - KK Split |
69 - 76 |
Subota 25. veljače 2017. 17:00h
|
|
|
|
Kolo 19.
Utakmica |
Rezultat |
Vrijeme igranja |
|
|
|
KK Hermes Analitica - KK Zadar
|
73 - 96 |
Subota 04. ožujka 2017. 17:00h
|
KK Split - KK Vrijednosnice Osijek |
84 - 80 |
Subota 04. ožujka 2017. 18:00h
|
GKK Šibenik - KK Gorica |
100 - 75 |
Subota 04. ožujka 2017. 17:00h
|
KK Alkar - KK Škrljevo |
75 - 73 |
Subota 04. ožujka 2017. 18:30h
|
KK Cedevita - KK Kvarner 2010 |
75 - 43 |
Četvrtak 02. ožujka 2017. 17:00h
|
KK Cibona - KK Zagreb |
91 - 87 |
Četvrtak 30. ožujka 2017. 16:00h
|
KK Zabok - KK Jolly JBS |
98 - 85 |
Subota 04. ožujka 2017. 18:00h
|
|
|
|
Kolo 20.
Utakmica |
Rezultat |
Vrijeme igranja |
|
|
|
KK Zadar - KK Zabok
|
95 - 81 |
Četvrtak 09. ožujka 2017. 18:00h
|
KK Jolly JBS - KK Cibona |
80 - 75 |
Srijeda 15. ožujka 2017. 17:00h
|
KK Zagreb - KK Cedevita |
68 - 91 |
Ponedjeljak 13. ožujka 2017. 16:45h
|
KK Kvarner 2010 - KK Alkar |
64 - 68 |
Utorak 14. ožujka 2017. 15:00h
|
KK Škrljevo - GKK Šibenik |
60 - 74 |
Utorak 14. ožujka 2017. 18:00h
|
KK Gorica - KK Split |
60 - 79 |
Nedjelja 12. ožujka 2017. 14:00h
|
KK Vrijednosnice Osijek - KK Hermes Analitica |
101 - 76 |
Subota 11. ožujka 2017. 18:30h
|
|
|
|
Kolo 21.
Utakmica |
Rezultat |
Vrijeme igranja |
|
|
|
KK Vrijednosnice Osijek - KK Zadar
|
77 - 80 |
Subota 18. ožujka 2017. 16:00h
|
KK Hermes Analitica - KK Gorica |
99 - 73 |
Subota 18. ožujka 2017. 17:00h
|
KK Split - KK Škrljevo |
78 - 71 |
Subota 18. ožujka 2017. 18:30h
|
GKK Šibenik - KK Kvarner 2010 |
94 - 75 |
Subota 18. ožujka 2017. 17:00h
|
KK Alkar - KK Zagreb |
72 - 90 |
Subota 18. ožujka 2017. 18:30h
|
KK Cedevita - KK Jolly JBS |
82 - 66 |
Ponedjeljak 20. ožujka 2017. 17:00h
|
KK Zabok - KK Cibona |
78 - 84 |
Nedjelja 19. ožujka 2017. 16:45h
|
|
|
|
Kolo 22.
Utakmica |
Rezultat |
Vrijeme igranja |
|
|
|
KK Zadar - KK Cibona
|
90 - 80 |
Nedjelja 26. ožujka 2017. 15:00h
|
KK Zabok - KK Cedevita |
85 - 103 |
Ponedjeljak 27. ožujka 2017. 17:30h
|
KK Jolly JBS - KK Alkar |
101 - 76 |
Subota 25. ožujka 2017. 18:00h
|
KK Zagreb - GKK Šibenik |
96 - 123 |
Nedjelja 30. travnja 2017. 10:00h
|
KK Kvarner 2010 - KK Split |
81 - 88 |
Subota 25. ožujka 2017. 18:30h
|
KK Škrljevo - KK Hermes Analitica |
87 - 77 |
Subota 25. ožujka 2017. 18:00h
|
KK Gorica - KK Vrijednosnice Osijek |
80 - 64 |
Nedjelja 26. ožujka 2017. 16:00h
|
|
|
|
Kolo 23.
Utakmica |
Rezultat |
Vrijeme igranja |
|
|
|
KK Gorica - KK Zadar
|
81 - 99 |
Nedjelja 02. travnja 2017. 16:00h
|
KK Vrijednosnice Osijek - KK Škrljevo |
72 - 75 |
Subota 01. travnja 2017. 17:00h
|
KK Hermes Analitica - KK Kvarner 2010 |
81 - 78 |
Subota 01. travnja 2017. 16:00h
|
KK Split - KK Zagreb |
77 - 71 |
Subota 01. travnja 2017. 17:00h
|
GKK Šibenik - KK Jolly JBS |
87 - 77 |
Subota 01. travnja 2017. 15:00h
|
KK Alkar - KK Zabok |
76 - 78 |
Subota 01. travnja 2017. 17:30h
|
KK Cibona - KK Cedevita |
72 - 67 |
Četvrtak 25. svibnja 2017. 18:15h
|
|
|
|
Kolo 24.
Utakmica |
Rezultat |
Vrijeme igranja |
|
|
|
KK Zadar - KK Cedevita
|
71 - 63 |
Utorak 18. travnja 2017. 16:00h
|
KK Cibona - KK Alkar |
89 - 60 |
Četvrtak 06. travnja 2017. 16:00h
|
KK Zabok - GKK Šibenik |
69 - 93 |
Subota 08. travnja 2017. 18:00h
|
KK Jolly JBS - KK Split |
98 - 62 |
Nedjelja 09. travnja 2017. 15:00h
|
KK Zagreb - KK Hermes Analitica |
100 - 69 |
Nedjelja 09. travnja 2017. 10:00h
|
KK Kvarner 2010 - KK Vrijednosnice Osijek |
64 - 72 |
Četvrtak 06. travnja 2017. 16:00h
|
KK Škrljevo - KK Gorica |
85 - 69 |
Petak 07. travnja 2017. 17:30h
|
|
|
|
Kolo 25.
Utakmica |
Rezultat |
Vrijeme igranja |
|
|
|
KK Škrljevo - KK Zadar
|
67 - 70 |
Srijeda 12. travnja 2017. 17:30h
|
KK Gorica - KK Kvarner 2010 |
92 - 82 |
Srijeda 19. travnja 2017. 16:00h
|
KK Vrijednosnice Osijek - KK Zagreb |
75 - 63 |
Srijeda 19. travnja 2017. 16:00h
|
KK Hermes Analitica - KK Jolly JBS |
79 - 90 |
Srijeda 19. travnja 2017. 16:00h
|
KK Split - KK Zabok |
105 - 68 |
Srijeda 19. travnja 2017. 16:00h
|
GKK Šibenik - KK Cibona |
67 - 70 |
Nedjelja 07. svibnja 2017. 16:00h
|
KK Alkar - KK Cedevita |
63 - 83 |
Srijeda 19. travnja 2017. 16:00h
|
|
|
|
Kolo 26.
Utakmica |
Rezultat |
Vrijeme igranja |
|
|
|
KK Zadar - KK Alkar
|
101 - 67 |
Nedjelja 23. travnja 2017. 16:00h
|
KK Cedevita - GKK Šibenik |
64 - 69 |
Nedjelja 23. travnja 2017. 16:00h
|
KK Cibona - KK Split |
76 - 70 |
Nedjelja 23. travnja 2017. 16:00h
|
KK Zabok - KK Hermes Analitica |
83 - 88 |
Nedjelja 23. travnja 2017. 16:00h
|
KK Jolly JBS - KK Vrijednosnice Osijek |
74 - 62 |
Nedjelja 23. travnja 2017. 16:00h
|
KK Zagreb - KK Gorica |
98 - 95 |
Nedjelja 23. travnja 2017. 16:00h
|
KK Kvarner 2010 - KK Škrljevo |
67 - 93 |
Nedjelja 23. travnja 2017. 16:00h
|
|
|
|
Četvrtfinale
Četvrtfinale
Četvrtfinale